RHBH: „Yolanda, miláčku. Nikdo tě neposlouchá. “

Včera v noci se věci na Real Housewives of Beverly Hills diply. To se čas od času děje na Real Housewives, ale na rozdíl od předchozích epizod bizarního chování byla včera v noci ve skutečnosti … zábava. Byla to zábava. Všichni hráli badminton špatně a odhodili ručníky na sebe a pak se opili a dělali vozíky a bylo to skvělé. Bylo to skoro jako by se úzkost pravidelného boje mezi sebou konečně dostala ke všem, a všichni souhlasili s pozastavením svých argumentů, aby jeden den byl opět skutečnými lidskými bytostmi, místo hvězd reality.

Než jsme se k tomu mohli dostat, začali jsme ideální zpět u jídelního stolu. Opět jsme si užili Adrienne nepříjemně oznámit skupině, že Kim pláče a Brandi jí řekne, aby o tom zavřela F – nahoru. Kim vstala ze stolu, aby šla v míru ve sprše a Brandi ji následovala, sorta ji utěšila a sorta se ujistila, že Kim byla na její straně. Zpátky u stolu jsme byli převezeni do epizody Downton Abbey, kde Kyle, Adrienne a Taylor měli velmi viktoriánské reakce na někoho, kdo upustil F-bombu při večeři.

Kyle se zejména nevysvětlitelně zaměřil na zjevně extrémní nevhodnotu, když řekl někomu, kdo se pokoušel ponížit jinou osobu, aby zavřel ef, zatímco Kim, její křehká střízlivá sestra a předmět pokusu o ponížení, vzlykal v koupelně. Uklidnila ji Brandi, který je v tom všem špatným člověkem, nezapomeňte. Osoba, která následovala plačící ženu z místnosti, aby se ujistila, že je v pořádku, místo aby se držela hašteří nad používáním čtyřpísmenného slova-ten člověk je darebák. Adrienne, která byla tak znepokojena Kimovými slzami, že cítila, že je potřebuje oznámit 10 lidem a celé posádce vačky, se nedostala ani se nezeptala na to, proč by Kim mohla plakat.

Lisa, možná předvídatelně (nejen proto, že Lisa a Brandi jsou přátelé, ale proto, že Lisa je poněkud cenově dostupnou lidskou bytostí obecně), jemně předpokládala, že možná upuštění f-bomby před skupinou dospělých žen ve skutečnosti není tak velké Dohoda, i když to bylo trochu hrubé, a alespoň to dělala z touhy bránit Kim. Kyle by neměla vůbec nic z toho, a nikdy se nezdálo, že by se nijak neobával, že její sestra byla nepochybně docela rozrušená. Kyleovy obavy položily obecně s Adrienne, osobou, která zahájila celý boj tím, že se pokusila ponížit Kim (která sama o sobě je jako vybírat nemocnou gazelu ze zadní části stáda). Zjevně bylo řečeno, aby drželi hubu, když jste podstatným trhnutím, je velmi traumatizující zážitek.

Protože Lisa nemohla se zbytkem skupiny udělat žádný pokrok, šla do sprchové místnosti a řekla Kim a Brandimu, k nimž se připojil Yolanda, aby se vrátili zpět. Povzbudila Brandiho, aby se omluvil za bombu F, což jsou doporučení, která Brandi skutečně vzal. Všechno bylo na okamžik v pořádku, dokud se Brandi rychle zavolal a oznámila, že se dostala do obchodu s knihami, v tomto okamžiku si stěžovala, že všichni nejsou dostatečně gratulační. To nebyl dobrý nápad z několika důvodů. Nejprve netlačte své štěstí. Zadruhé, Brandi se v minulé sezóně postavila v Taylorově tváři o své knize na The Reunion, a přestože existuje několik zásadních rozdílů v načasování (šest měsíců vs. několik let) a scénáře (mrtvý manžel vs. Leann Rimes) jejich knih , přičemž to v tomto kontextu automaticky způsobí, že Brandi vypadá jako pokrytec, dokonce i těm, kteří jsou citliví na její stranu věcí.

Všechno to však stálo za to, že si užil Dim-Wited Adrienne, pokusit se udělat vtip o tom, jak také dostala knihu a pak si užil, protože se nikdo nesmál. V tu chvíli se Adrienne pokusila prodloužit vtip (byl to vtip? Má Adrienne knihu? Nevypadalo to, že by někdo z ostatních členů obsazení měl ponětí, jestli si ve skutečnosti dělá srandu.) Zvednutím sklenice pro Toast, ve kterém okamžiku absolutně všichni našli něco opravdu zajímavého, na který se podíval na ubrus a předstíral, že se celá věc neděje. Co se stalo s Adrienne? Pamatujete si, jak se zdálo, že v první sezóně je na úrovni a zralá? Museli jsme všichni vědět, že nikdo, kdo je skutečně na úrovni a zralý, nedostane tolik plastické chirurgie.

Apropos nic: Může někdo dát na Yolanda nějakou rtěnku?

Následující ráno všichni mluvili o kávě a polovinu skupiny se vydali na výlet. Lisa a Brandi, jak byste asi mohli hádat, zůstali pozadu … ne výlet, protože turistika je hrozná (osobní názor! Nemůže se mýlit!). Místo toho mluvili o tom, proč to bylo, že Brandi musí přemýšlet o frázování věcí jinak a proč všichni tak rychle skočili na F-slovo-každý se snaží najít potvrzení, že Brandi je tím, kým všichni opravdu doufají (drsná, ošklivá darebák s Žádné kvality vykoupení) a toto potvrzení si vezmou, kdekoli dokážouChcete -li to najít, včetně něčeho tak základního jako slovo slib.

Protože všichni ve skupině mají krátkodobou vzpomínku na zlatou rybku, všichni se všichni bavili, jakmile se turisté vrátili domů. Nashromáždili se do několika golfových vozíků a rozběhli se do neznámých golfových hřišť, Yolanda a Lisa, kteří soutěžili mimo cestu vozíku, zatímco všichni ostatní drželi na drahý život a snažili se zvracet své vaječné bílé omelety. Na konci divoké jízdy pana Toada našli badmintonovou síť a k absolutně nikomu není žádný překvapení, žádný z nich nemůže hrát badminton a žádný z nich nebyl přiměřeně oblečený, aby se dokonce pokusil. Lisa byla ve svých dlouhých, vrstvených bílých šatech a teniskách starých dámy, zvýrazněním odpoledne.

Poté, co skončili řeznému úctyhodnému pronásledování badmintonu, začaly dámy své denní lázeňské ošetření. Vypili trochu nápoji bobule, pokusili se odtrhnout ručníky ostatních, Kim předstírala, že před všemi masturbuje. Zdálo se, že prozatím souhlasím s Taylorem – zdá se, že Kim se obchodovala v opilém šíleném za pravidelné ol ‘Wacky, což si myslím, že není to nejhorší na světě. Určitě teď tráví méně času ve sprše. Na druhou stranu se zdá, že někteří z jejích šílených začali otírat všechny ostatní, alespoň během této cesty. Trocha bazénu Grab-Ass se proměnila v ručník a vodní boj v sauně a skutečnost, že nevidím jedinou vyskoku bradavky, vám hodně říká o rozdílech mezi manželkami Beverly Hills a těmi v Miami.

Později toho večera, poté, co se všichni vyčistili, se na ně připravila večeře šéfkuchařem koláče, což je jediný důvod, proč bych se kdykoli připojil ke show Real Housewives – dostanou spoustu bezplatného jídla a chlastu. Zatímco jedli, hovořili o porodu a jehněčích buňkách a Bůh ví, co jiného, ​​ale všichni se po celou dobu dostali. Dokonce i Brandi a Taylor seděli vedle sebe a smáli se a cinlili brýle jako zbrusu noví besties. Bylo to … znepokojující. Nevím, jak konceptualizovat šťastné funkční ženy v domácnosti.

Po večeři se mnoho obsazení pilo, zatímco Yolanda a Kim se oba omluvili, aby šli spát a vyhnuli se chlastu. Vypadalo to, jako by se s nimi všichni ostatní rozloučili a rozhodli se: „Skvělé, mnohem víc pro mě,“ protože nakonec byla celá skupina dost opilá, že Taylor a Brandi skončili na zemi a zápasili paže. Ale předtím byl polibek. A pak zápasili a vypadl někdo mikrofon. Celá věc tedy v podstatě potvrdila každý stereotyp spánek, který kdy měl každý dospívající dítě, s výjimkou dívek z Sorority, to byly MILF. A upřímně, vypadalo to jako hodně nevinné, opilé zábavy. Udělali kola a stojky a pokusili se probudit Yolanda podlahou a nějak nikdo nezlomil žádné prsty.

Následující ráno si Yolanda stěžovala, že nenávidí opilé ženy a myslí si, že nejsou elegantní, a to říkám Boo. Lidé, kteří jsou často nevhodně opilí, jsou problém, ale mít noc, jako by kdysi měli v modrém měsíci, je naprosto v pořádku. Měli úžasný čas! Všichni vycházeli na solidní 24 hodin pospolitosti! Navzdory počátečnímu boji to mohl být nej funkční, zábavný výlet v historii Housewives. Byl jsem ohromen!

A pak, protože nikdo nemůže nikdy nechat dostatečně dobře na pokoji, Kyle na cestě domů vynesl boj v limuzíně. V limuzitě na cestě domů! Byli jsme tak blízko k bezchybnému vítězství v domácnosti! Kyle se předběžně omluvil za to, že jí skočil dolů do krku, ale to právě naklonilo nějaké hašteření mezi Brandi a Adrienne, který nadále trval na tom, že se jen obává Kimova zdraví a pohody a snaží se zjistit, co se děje. Záběry samozřejmě vyprávějí jiný příběh – Adrienne se během boje ani po boji nevynaložila ani po boji, aby zjistila, co se s Kim stalo. Takže buď Adrienne byla tak úplně ohromena použitím F-slova dospělou ženou, že se nemohla i nadále cítit znepokojená jejím přítelem, nebo se jen pokoušela promíchat hrnec na prvním místě a nikdy se to nestaralo, proč Kuřátko na konci stolu plakalo. Což se vám zdá mnohem pravděpodobnější?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post