Konečně je to tady, taška Rebecca Minkoff X Purseforum Darcy Darcy výhradně v Nordstromu

nahromadění k vydání velmi očekávané a vysoce kolaborativní tašky Rebecca Minkoff X Purseforum konečně dosáhlo svého vrcholu. Po měsících ve výrobě, se vstupem od Rebeccy a tisíců členů Purseforum, jsem rád, že vám mohu říci, že taška byla nejen vytvořena, ale je také přenášena výhradně v Nordstromu.

Pokud jste nebyli součástí procesu návrhu, dovolte mi, abych vám dal malé základní informace o tom, jak se jedná o tento taška. Rebecca Minkoff byla vždy fanouškem Purseforum a zůstává zde zapojena do své věrné fanouškovské základny Minkette. Vybrali jsme si, že skvělý způsob, jak ukázat vzájemnou lásku a obdiv mezi ní a jejími fanoušky, by to bylo, že členové Purseforum budou hlasovat, aby pomohli vytvořit zbrusu novou, nikdy předtím neviděnou tašku Rebecca Minkoff. Proces navrhování trval několik kol vylepšení, aby to bylo správné, ale s hlasováním členů a ostrého oka Rebeccy dorazil konečný produkt a my jsme tak nadšeni konečným výsledkem. V tu chvíli přirozeně taška potřebovala jméno. Znovu jsme se obrátili k našim členům Purseforum, abychom si vybrali své oblíbené, a taška byla pokřtěna „Darcy“.

Taška Rebecca Minkoff X Purseforum Darcy ukazuje soutok sociálních médií a designu způsobem, který nikdy předtím nebyl vidět. Naši kamarádi v Nordstromu zachytili vítr této spolupráce a vybrali si, že si nemohli nechat ujít odlišnou příležitost – budou to exkluzivní prodejce projektu, a to jak v obchodech, tak online. Koneckonců, jaký lepší způsob, jak ubytovat vaše zákazníky, než nosit tašku, kterou pro ně vyvinuli?

Nyní, trochu víc o krásné tašce Darcy, že? Voliči z Purseforum chtěli, aby tato taška byla úžasnou každodenní možností, kterou se snadno přeneslo, tedy dvojité horní úchyty, plus dlouhé a nastavitelné popruh. Existují také mimo kapsy na zip a chlopně a vnitřek je technologicky přátelský, což způsobí, že vaše potřeby budou vánek. Zejména zbožňuji mnohem strukturovanější tvar, který dá Darcy stylovou atmosféru, aniž by ztratil kyčle a úžasné dotyky Rebecca Minkoff. Jednou z dalších nejlepších částí je, že taška je vyrobena v New Yorku, což byl výsledek velkého tlaku z purseforum minket. Tato taška byla vytvořena po mnoho měsíců s tunami lásky ke značce a nyní to může být vaše prostřednictvím Nordstromu. Oh, zmínil jsem se o tom, jak úžasná je cena: předobjednávka za 395 $ prostřednictvím Nordstromu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post