Jeden z laskavých tašek

jste někdy přemýšleli o tom, jak je jedinečná kůže?

Kůže není jako tkanina, není tkaná v továrně. Kůže pochází z kůže zvířete. Zde u Brynn Capella používáme pouze hovězí kůže. Každá kůže je jedinečná, protože každá kráva je jedinečným jedincem. Každá kráva má své vlastní nedokonalosti, jako jsou jizvy, hmyz kousnutí, délky vlasů a značky značky. Pokud jde o výrobu, musíme zvážit všechny tyto jedinečné nedokonalosti. Musíme zvážit, jak se bude dívat na hotový výrobek, kde ji umístit na sáčku a jak zákazník vnímá nedokonalost.

Nikki vlasy na Skrýt ve výrobě

Nedávno jsme byli ve výrobě s naším novým Nikki a Cher vlasy na Skrýt tašky. Nejtěžší část o tomto typu kůže je, že tam jsou vlasy, všude! Vlasy se pohybují v délce, barvě a vzor. Takže musíme si být vědomi toho, jak jsme vynuli naše vzory a jak se shodeme přední stranou, abyste vytvořili vynikající jeden z laskavého sáčku.

Tak to je přesně to, co jsme udělali, když jsme šli do výroby. Brynn získala příležitost, aby si vybral vzory pro vlasy na Skrýt tašky, takže každý sáček je jedinečný a osobní vlastním způsobem (podívejte se na Brynn, který si vybere řezy pro vlasy Nikki & Cher na skrytí níže).

Takže příště se podíváte na svůj popisek, přemýšlejte o oddanosti, že to znamená skutečně udělat jeden z laskavého tašky.

Pracujeme také na nové kožené stránce na našich webových stránkách, abychom pomohli udržet tyhle laskavé tašky v jejich nejlepším. Stránka zdůrazňuje tipy na to, jak správně starat o své vlastní kožené výrobky, to a ne o kožené péči, a pochopení různých kůží, které brynn nabízí její tašky dovnitř. Takže držte oči pro naši novou novou koženou stránku a Nové vlasy na Skrýt nabídky.

Chcete podpořit americkou značku? Klikněte zde a získejte se na náš seznam!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příběh za našeho hovězího purpySeptempu 14, 2021in “design”
Kroková noha na výrobu Florkjuly 8, 2020In “design”
Vše v detailechJuly 14, 2015In “design”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post