Proenza Schouler si přeje seznámit se s jeho denními spojkami na podzim 2013

, existuje přirozená špičková koncenná spojka. To, že dáma je zcela svobodná, aby jí přinesla tašku do jejích rukou, naznačuje veškeré privilegium, hlavně mezi nimi, že dáma v zájmu má k dispozici další lidi, aby se obávali o všechny věci, s nimiž může obsah velkého přenosu jinak bojovat . Není jist, že někdo má samozřejmě řidiče, osobní asistent nebo chůva, ale mohu pochopit, proč se konkrétní plemeno dámy líbí rozvětvení, které vzhled, když je dobře provedený, poskytuje. Proenza Schouler Autumn 2013 se zdá být citátem, který lze čerpat u několika z těchto dobře podpatků.

Investoři se pokoušejí přijmout Proenzu směrem k evropskému špičkovému domu ve starém světě na několik sezón a také tyto texturované denní spojkové riffy na PS1 a také PS13 jsou nejsilnějším úsilím značky v tom Směr ještě. PS13, který je zklamáním ve formě Satchel, se lustry nejjasnější jako velkoryse velká spojka, zatímco nedávno svlékaná verze ruky PS1 se dobře hodí k mnoha strukturám a ošetření, která vyplňovala převážně monochromatické ukázat. Pravděpodobně mnoho z nich nebylo nikde nalezeno; Tito muži jasně chtějí převést společnost příslušenství na další úroveň.

[Obrázky prostřednictvím Vogue]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

DangleDangle

Poté, co strávil tolik času přípravou na horké rande s vlasy, make-up, outfit a samozřejmě tašku- když se konečně dostanete k datu, poslední věc, o kterou se chcete starat Taška