První pohled: Bottega Veneta Beauty Salon 02

Začátkem tohoto roku, kdy se svět teprve začal úplně znovu otevřít, Daniel Lee a Bottega Veneta uspořádali trikovou akci v nočním klubu v Berlíně. Stejně jako nyní neilluzivní události značky, to, co bylo vidět uvnitř místa, zůstalo tajemstvím až do začátku tohoto měsíce, kdy Bottega Veneta odhalila to, co se skutečně dělo. Prezentace byla plná show na dráze, která představila kolekci Beauty Salon 02 značky, jinak chápané jako podzim 2021.

To, co sbírka představovala jako celek, nebylo všechno odlišné od skříně 02, které se zaměřilo na maximalismus a opravdu obnovilo potěšení při oblékání z hlavy k patě. S kosmetickým salonem 02 je The What Is More, mnohem více stylu pokračuje, s výstavními flitry, které vytvářejí metodu pro zvířecí tisk hlavy k patě, peří i mimo ni.

Pokud jde o tašky, jsou podobně cool i zábavné, ale v jádru stále mají to, co stojí Bottega Veneta. Renomovaná IntRecciato tkaní profesionální řemeslné zpracování a ódu historie značky, zatímco nové tašky si hrají s čerstvými strukturami, jako je Fringe, jakož i s uzlem. Taška na klipu se objeví v černém i bílém pruhu zebry, který lze použít s odpovídajícím kabátem a boty, spolu s velkými totes, ručně přenášenými spojkami intrecciato a další. Zobrazit podrobnosti a pohledy z kosmetického salonu 02 níže.

[Obrázky přes Bottega Veneta]
Detaily

Vzhled

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post