Marc od Marc Jacobs okvětní lístek k kovové klapkové kapsetě

Takže spousta lidí byl zamilovaný do Marc Jacobs okvětní lístek k kovové Sasha nést tašku, když jsme o tom napsali minulý měsíc, že ​​jsem nemohl čekat na jiné tašky řádek začít zobrazovat online. S takovým evidentním hitem na jejich rukou museli mít mnohem více čekající na křídlech, že?

Opravdu! Marc od Marc Jacobs okvětní lístek k kapsetě kovové klapky je menší, méně nákladná verze, která má stále všechny postoje originálu.

Jsem opravdu potěšen způsobem, jakým Marc od Marc Jacobs rozhodl provést tuto menší verzi. Místo toho, aby jen udeřil hardware a plácl ho na obdélníkový malý sáček, udržovali hodně řádků většího a mnohem sofistikovanějšího sáčku, ale v mnohem více zefektivněném způsobem. Hardware je to, co to opravdu dělá, a to je totéž zlatý vrabec.

Mírně jako černá z většího sáčku k této modré, i když by to vypadalo ohromující proti šedé a hnědé svetry pádu. MBMJ vám dává obzvláště dlouhý křížový popruh, kde by vám umožnilo vrstva přes tlusté kabáty a oblečení, když přichází chladnější počasí, ale viděl jsem to, že je to jo-k tašce po celý rok, když chcete trochu postoje ve vašem Koukni se. Dostaňte se přes Bloomingdale za $ 198.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post