DE Couture perforovaná kůže Tote

Poznámka: Chtěl jsem přidat nějaké podrobnosti o sáčku. De Couture Tote má koženou podšívku za perforací s trochou zlata pokukování, což je opravdu jemná. Kvůli tomu se taška nezlobí. Také taška ubrousky zcela čistí vlhkým hadrem. Jen jsem to chtěl přidat pro ty z vás znepokojující o tašce snadno špinavý

De couture perforované kůže tote

Náš přítel Sari Brown, který vlastní Lux Couture, přinesl nám nové designéry spolu s novým časem sáčky. Mnoho v poslední době jste všichni, spolu se mnou, padl na D’Angel Tia Tote, který byl takový hit, že jsme (stejně jako v peněžencích bloggerů) dostávali všechny zásoby na luxu couture. Pokud se stále zajímáte o tuto tašku a říká se, že se stačí Sari, kterou jsme vám poslali a ona se o vás postarají. Sari mi vždy přinesla nové informace o nových designérech, kteří spousti časy zasáhli to velké (Katherine Kwei a Jennifer Alfano přijdou do mysli!). Následující návrhář, který je na radaru Sari a I je de couture.

Právě v čase pro bílý trend horké tašky je de couture perforované kůže tote. Tento taška je oblíbený mezi redaktory časopisu a čistá sportovní bílá odvolání musí být proč. Děrovaná kůže se nachází na vrcholu vrstvy prosté kůže a tato duffel je ideální příležitostná elegantní taška. Děrované tašky LV byly obrovské hity, ale prázdné plátno tohoto sáčku dává uklidňující pocit. Rukojeti jsou vytvořeny s krytými koženými řetězci a tam jsou dva nosné popruhy (jeden řetězec a jeden kožený kryt). Neustále slyším o kroku známých značkových štítků na mnohem neznámý, neznámé tašky. Nyní je čas na to a teď je čas uvést své bílé kabelky. Měření jsou 15,5 “W x 10” H x 6,5 “D. K dispozici prostřednictvím LuxCoutuure za $ 1,750.

Vibri Wulandari a Dewi Sugiarto začali svou linii exotických pytlů kůže tím, že vytvářejí malé peněženky jen pro sebe a přátele, kteří by mohli být noseni oba během dne s džíny a v noci s koktejlovými šaty. S takovým reálným životem, funkčním zaměřením od začátku, není neobvyklé, že jejich sbírka kabelek je velmi nositelná a klasická. Vyrobeno v Indonésii (oba jsou z Indonésie, Dewi nyní žije v Jakarta, zatímco vibri v současné době bydlí v Vancouveru), python, Cobra, vodní a ještěrky použité kůže jsou opáleny standardním způsobem, který dává každému zvláštnímu vzhledu a přidává do Chic, luxusní vzhled každé ručně vyrobené kabelky.

De couture perforované kůže tote zblízka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post