První pohled: Všechny tašky z Hermèsův pánských podzim 2022

Nejsem významný fanoušek Twitteru: Obvykle jsem tam pro Schadenfreude of Outrage, Synthetic Outrage a příležitostný špatný vtip. Když jsem tam byl minulý týden, zjistil jsem, že stránka Hermès Twitter poskytla výběr kliknutí na publikování, aby se oznámila, když se startová pořad připravené k nošení spustil, takže jsem jí poskytl kliknutí. Dnes ráno, během mého druhého šálku ranní kávy a zloby křesla, jsem dostal oznámení a … no, abych byl upřímný, neměl jsem četná očekávání toho, co jsem považoval za poněkud únavné, ale zábavné show. Tento koncept rychle vyletěl z okna.

Deset sekund jsem slintal.

Pět minut, ignoroval jsem psi štěkající se u dveří. Nebo na telefonu. Nebo na mě.

Tento rychlý krátký článek je pouze mým prvním vnímáním, stejně jako moje strašně špatné snímky obrazovky, které jsem upravil, aby zviditelnily některé podrobnosti.

Být krátký: Líbilo se mi všechny vzhledy mužů. Bundy, kabáty, svetry, detaily, všechno. Zejména jedna bunda byla tak dobrá, už jsem poslal SA: „Nechci pochopit, co tato bunda bude stát.“ Styly byly atraktivní, poutavé a mnoho ze všech, nositelné. Mohl bych vidět svůj Ralph Lauren/Brook sourozenci jinou polovinu s použitím řady tenkých kožených bund a také komplexních (ale ne tak podrobných) svetrů. Tady se poněkud probíhala vibrace 70. let, ale skvělým způsobem. Věřím, že nejlepší metodou, kterou je třeba říci, je to, že se zdálo, že styly zlepšují chlapa, který je používá, prakticky jako výraz jejich osobní energie.

Tato bunda. Milovat.

Pytle Hermès Men’s Autumn 2022

Je to samozřejmě, že se jedná o krátký článek zdůrazňující tašky pořadu. Úplně první taška po přistávací dráze – věřím, že jsem křičel, když jsem to viděl – byla fenomenální novou verzí haut à Courroes. Je to obrovské, bylo to upraveno a také je to prostě v pohodě. Osobně nejsem fanouškem tašek v této sezóně, s různými zbarvenými popruhy a polovičními sekcemi zipu na přední straně, ale zdá se, že to je mnohem elegantnější, mnohem více svalové hmoty Birkin Cargo: Solid HAC s robustními, užitečnými a také esteticky příjemnými detaily, včetně Chaîne d’Ancre, Snap Pocket (předpokládám uzavření clou de selle) a zip:

Obrázek nového HAC daboval „The Rock“. Obrázek a přezdívka přes Michael Carl / @Carlscrush na Instagramu.

Nová iterace HAC pro A/W 2022

A programu Jeden z mých osobních oblíbených, Kelly Dépêches Pouch 25 se krátce objevil:

Pouch 25 Kelly Dépêches

Objevil jsem dva tašky používané Crossbody na mužch. Jeden se zdál být obyčejným pouzdrem:

Slim Pouch používal Crossbody na Hermès Men’s A/W22 show

Podařilo se mi zjistit, že tento pouzdro je opravdu nový telefon:

A detail picture of the new Hermès phone case. picture through Michael Carl / @carlscrush on Instagram.

The other bag, which appeared a number of times in a few different colors, appears to be a crossbody version of the Goodlock:

A new Crossbody version Of The Goodlock

A new Crossbody version Of The Goodlock

Lastly, Hermès likewise sent out a super-large as well as extravagant version of the Plume bag.

A big Plume Bag

To be honest, I’m looking ahead to the new HAC as well as I can’t wait to see the inside of the Goodlock. With a bit of luck, we will ideally see some fun colors for the Kelly Dépêches Pouch, too!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zpět na výkresuZpět na výkresu

Na začátku této stáže jsme začali mluvit o barvách příští jarní sezóny. Zkoumali jsme tím, že procházíme starým a novým časopisům, při pohledu na minulé barevné příběhy, a dokonce se