Kate Moss pro Longchamp Zebra Pony Pony Pononchon Gloste Carry

Kate Moss, návrhářka kabelky? Zdá se, že si to Longchamp myslí. Dlouhodobá dohoda s francouzskou značkou nedávno debutovala pod jejich vlastním sběrem pod jejich štítkem, stejně jako já věřím, že její peněženky zcela prokazují důležitý módní princip: Ne každý, kdo má vynikající osobní styl, je vyříznut jako a být návrhář.

Samozřejmě je to pochybné, jak moc se zapojil, že mech skutečně měl do pytlů, jako je Kate Moss pro Longchamp Zebra Pony Pononchon Gloste Tote, ale v každém případě nejsou tak působivé. Není to tak, že jsou špatné, ale téměř stejně dobře chybí postava, která by byla dokonce pozoruhodná, nebylo připojeno slavné jméno. Nějak i tento tisk zebry vypadá trochu nudný.

Doufal jsem, že Moss přinese nějaký čerstvý zip na poněkud staid, tradiční linii, ale kromě tohoto bitového leopardového čísla, většina tašek jsou staidní kožené duffle i hobos. Vypadají dobře a také trochu luxusní, ale nejsou nic, co by Longchamp (nebo jakýkoli typ linie tašky) nemohl vyrábět bez pomoci supermodelu.

Ačkoli, kdyby to udělali sami a právě ji vložili do reklam, pravděpodobně bych o taškách vůbec nemluvil. Vidím, co jsi tam udělal, Longchamp. Kupte si s Luisou přes Roma za 1583 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post