Jimmy Choo přesouvá anděly i ďábly z vašich ramen do vašich rukou

jste na trhu s ručně vyráběným, velmi nákladným uměleckým dílem, které se zdvojnásobí jako držení a umožňuje divákům trochu nahlédnout do Stav vaší psychiky, nebo při nejmenší, do vašeho pohledu sebe sama? Máte štěstí. Ukázali jsme na nedávné partnerství Jimmyho Choa s popovým umělcem Robem Pruittem dříve, ale nějak jsme se opomněli zdůraznit Jimmy Choo X Robb Pruitt omezené vydání Angel a také ďábel Crystal Minaudieres, které dosud trvá na 15 000 $ za kus. Naše nejhlubší omluva za dohled.

V tomto okamžiku se možná ptáte přesně, jak se člověk objeví za identifikaci ceny 15 000 $ pro rozkošnou animační spojku. To je platná otázka, stejně jako zde je zdůvodnění, které Choo poskytuje: anděl i ďábel jsou ručně pokryté v krystalech, podepsané umělcem (jehož populární dílo obvykle nabízí spíše penny), stejně jako jednotlivě očíslované. Bylo vyrobeno pouze 14 kusů každé verze, takže pro sběratele Pruittovy práce, investice peněz možná dává smysl. Stejně jako na 15 grand jsou tyto tašky mnohem méně nákladné než tašky s pilulkou 55 000 $, které Damien Hirst zdobil řadu.

Pokud jste tak nakloněni, lze obě verze předobjednat pomocí webu Jimmyho Choo. (Angel verze tady, ďábel tady.) Takže co jste – anděl nebo ďábel?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post