Celebrity party a protest s novými taškami z Louise Vuitton, Proenza Schouler a mnohem více

Celebrity jsou zaměřeny na dlouhou dovolenou hibernaci a zásobovací těsto. (V pořádku, oni přinesli jako jedna trubice těsta. Stintů roku před získáním zaslouženého přestávky od celebrity. (Druh.) Stojí za zmínku, že přinesli podél nějaké úžasné nové a klasické návrhářské kabelky, aby je viděli prostřednictvím svých posledních dnů veřejného života v roce 2016.

Bella hadid.
Givenchy Lucrezia Bag
Shop Givenchy pomocí sítě Set-A-Porter
Tady je Bella Hadid, mířil do vlastního bytu nebo bytů v NY s některými prémiovými spánkovými dodávkami. Ona nese pružnou černou texturou koženou verzi Givenchy Lucrezia.

Eva Longoria
Hermès Birkin.
Eva Longoria byla nedávno identifikována návrat domů z Paříže v LAX s modrým Hermès Birkinem. EVA zřejmě měla klíčovou službu L’Oreal party, aby se zúčastnila do zahraničí.

Jasmine vzala
Louis Vuitton Pallas Chain Carry Bag
Supermodel Jasmine vzrůstá nedávno nesl tento atraktivní Louis Vuitton Pallas Chain Carry Carry Carry na CBS Studios v NYC, kde se domnívám, že propaguje televizní vysílání tajné módní přehlídky Victoria. Jasmine ho letos nosil 3 miliony dolarů fantazie podprsenky.

Jennifer Garner
Proenza Schouler Hava Bag
$ 1,950 pomocí Proenza Schouler
Tato špičková semišová verze proenza Schouler Hava Bag je absolutně nová akvizice pro Jennifer Garner. Tento sáček byl kolem, kdy vzhledem k tomu, že březen, ale top-manipulovaný styl je tak odlišný od verze Crossbody, jsem šokován, že jim dali stejné jméno.

Karlie Kloss.
Alexander McQueen Legend Bag
$ 1,995 pomocí mytheresa.com
Zde je Karlie Kloss, ven v západní vesnici s jedním ze svých oblíbených tašek, černá kůže Alexander McQueen Legend.

Natálie Portmanová
Dior Panarea Tote.
651 dolarů prostřednictvím kolektivního vestiaure
Zde je očekávaný Natalie Portman, ven a asi v LA s jedním z vlastních oblíbených, tato černá prošívaná kůže Dior Panarea Tote. Ona nese tuto tašku kolem vzhledem k tomu, že listopad.

Pamela Anderson
Saint Laurent Sac De Jour Bag
$ 2,375 pomocí farfetch.com
Pam Anderson nedávno dorazil do Paříže, aby oslovit francouzské národní shromáždění o zákazu Foie Gras. (Hodně štěstí, Pam.) Ona nese oblázkové černé kůže Sair Laurent Sac De Jour. Pam je hardcore vegan s vlastní řadou veganských bot, kteří odmítá vzdát se skutečných kožených návrhářských kabelek. Diskutovat.

Rihanna
Louis Vuitton X Frank Gehry Twisted monogram sáček
Konečně, tady je Rihanna, míří do svého bytu nebo bytu v NYC s tím, co je nesporně její oblíbený pytel všech dob, Louis Vuitton X Frank Gehry zkroucený monogram sáček. Zde se můžete podívat na celou historii vztahu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Osobní péčeOsobní péče

Podívejte se na menší podniky, nemyslím si, že lidé pochopí, jak je každý člen týmu v rámci společnosti. Stejně jako zapojení na Brynnn Capella Inc. Každý konec našeho růstu je

Brahmin RosemaryBrahmin Rosemary

s výběrem diváka v úterý, máme o tom návrháře, o kterém zde nikdy nemluví. Pojďme všichni dát potlesk Brahminovi kožené díla! Doufejme, že všichni můžeme najít něco, co se na