Tod je bojuje s třásněním boje s tímto taškou

Bylo to trochu při vzhledem k tomu, že jsme všichni byli uprostřed okrajové debaty. Pokud si vzpomenete, ne také dávno, zdálo se, že by každý jiný taška byla zdobena nějakým typem třásně. Já pro nikoho nikdy nemám nemocný tašky s třásněmi, ale vidím přesně, jak tedy spousta vám k dispozici pleťové nadšence. Fringe může zcela dělat nebo rozbít vynikající tašku.

Takže jsem byl trochu šokován, abych viděl tovovu tašku s tolika třásněmi. ? Bez ohledu na to, co věříte o třásně, musíte přiznat, že tato taška je spíše vynikající svým vlastním způsobem.

Tam bylo tak spousta okrajových tašek, které jsme pokryli v minulosti, které se zdálo být nejlepší pro mladší dav. Jeden z prvních věcí, které jsem pozoroval o G-Bag Fleg Media, je však, že jasně apeluje na velký věkový rozsah, který jsem vždy fanouškem. Odtržený fringe přidává jen ideální množství pohybu do sáčku, aniž by vypadal úplný nepořádek. Mohl bych to přinést během dne tak rychle, jak bych mohl na večeři nebo na noc s přáteli. Přesně tak můžete chybět barvu? Chápu, že léto přichází, nicméně tento taška by byla nejlepší pro pád! Jedná se o typ sáčku, který je nejlepší kombinací formální i zábavy. Jistě, to může hluk trochu jako oxymoron, ale je to pravda. Stejně jako kdybyste byli jako obrovský fanoušku této sáčky jako já, mnohem lépe ho koupíte – je to už na zpětném pořadí! Dostaňte se s Bergdorfem Goodman za 1695 dolarů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post