Juicy Couture Lady Lock Minibag

No, šťavnatá couture, je to už dlouho, že? Za téměř tři měsíce jsem se posadil, abych přemýšlel o jedné z tašek značky, a je možné, že to, co říkají, je pravda; Možná nepřítomnost opravdu způsobí, že srdce roste. Ať tak či onak, určitě mám rád šťavnaté Couture Lady Lock Minibag.

Nechápejte mě špatně, stále existují některé aspekty jeho návrhu, které si zaslouží kritiku. Celkově je to však mnohem méně urážlivé než to, co jsme od značky očekávali, i když to vypadá jako taška Balenciaga a taška Marc Jacobs Stam měla malé, levné dítě.

Středoborní spony ve spodních rohách sáčku jsou designovým prvkem, který by si jakýkoli Balenciaga fangirl (který by byl já) všiml okamžitě, ale alespoň nejsou doprovázeni hardwarem ve tvaru náprstku, který teče nejznámější z nejznámějších z toho nejznámějšího Nedávné tašky na motocykly BAL. Je zřejmé, odkud tato myšlenka přišla, ale nemám sklon ji držet proti značce.

A pak je tu také otázka nadměrného zlatého nosného popruhu, který musí být téměř jakýkoli módu schopen okamžitě umístit, ale použití řetězce se v posledních sezónách stalo tak populárním, že je pro mě těžké se vypořádat o neoriginalitě tohoto aspektu také designu. Juicy Couture se může dostat pryč s některými hříchy kabelky, ale konečný výsledek je roztomilý, funkční, levný a příliš příliš nadměrně navržený, takže na ně nemůžu být naštvaný. Projděte si Shopbop za 228 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post