Botkier Sydney Hobo

Zatím byl tento týden skvělý pro tašky, stejně jako v, objevil jsem několik docela fantastických tašek, které bych si mohl prohlédnout. Když jsem však narazil na tento botkier Sydney Hobo, zatímco jsem nevinně procházel online, bylo odstraněno, že ty blažené tři dny skvělých tašek skončily. Viděl jsem tuto tašku, stejně jako jsem si jen pomyslel: „Co se s tím děje?“, Stejně jako stále nevím.

Dokonce jsem se podíval na měřítko tašky proti siluetě, stejně jako to opravdu, opravdu to zhoršilo. Jen mě přimělo věřit, že tato taška byla vyrobena nějakou osobou, aby na každou stranu přinesl dvě skutečně obrovské láhve vody- a kdo to dělá? Ahoj Botkier, obyčejná sportovní taška by byla v pořádku.

Samotný tvar se mnou prostě nesedí dobře, kromě pravdy, že taška je tak velká, že jakýkoli typ chyb je okamžitě zesilován. Ty zipy? Není to obtížné bitové dotyky, ale dlouho a také dělící se. „Thin Wisps“, se kterými je taška zdobena? Prostě vypadají podivně, jako by tam byli bez důvodu. Stejně jako existují pouze dva „Wisps“, takže vypadají spíše špatně než zavedené téma. Stejně jako jsem velký fanoušek botkieru. Obvykle mají skvělou, luxusní kůži, která je zcela zvýrazněna velmi kousky Fourishes. Jen nechápu, co se tady stalo. Nákup u Saks za 645 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post