Mini Review: Prada Nylon Batock

Den 3 a Bag 3 je jedním z vaků, které jsem během minulého roku nejvíce použil! Představuji jednu z mých pracovních koní: moje zpětná vazba Prada Nylon. Tato taška se stala mojí taškou na plenky poté, co jsem měl Vaughna, a ačkoli to není určeno pouze pro toto použití, fungovalo to skvěle.

Tato taška byla dárkem Vlada před několika lety z týmu v Pradě. Uvědomil jsem si, že Vlad a náš malý chlap by se podělil o stejné iniciály, když jsme se usadili na jménu Vaughn. Tento batoh byl předurčen k tomu, aby se změnil na „ten“, když přišel čas vybrat si plenkovou tašku. Už jsem prošel dětským jevištěm s Millie, věděl jsem, že v tradičním smyslu slova nepotřebuji tašku na plenky. Mohl bych pro mě udělat batoh a mít ruce je další výhodou.

Jsem masivní fanoušek Prada Nylon. Je lehký, snadno čistý, praktický, použitelný a co je nejdůležitější, odolný. Hlavní kompartment používám pro všechny věci Baby: plenky, ubrousky, změny oblečení, hraček atd. Vnější přední část malého zipu byla „moje“ pro můj pouzdro na kartu, telefon a klíče od auta. Existují dvě dlouhé boční kapsy, které se vejdou do láhve, a na přední klapce je ještě jedna malá oblast zipu.

Prada byla moje první premiérová návrhářská láska a vždy bude jednou z mých oblíbených značek. O Prada Nylonu nemůžu mluvit dostatečně vysoce, zejména v době, jako je tento, když je obzvláště důležité snadné čištění. Také, pokud chcete, aby taška byla přizpůsobena, jako je tato, Prada stále nabízí možnost na straně mužů s dopisy, které přizpůsobují batohy, zavazadla atd. Nakupujte tuto tašku na Prada.com (ale oslovte obchod, když se otevřou zpět Pokud máte zájem, zeptejte se na personalizaci).

Sledujte mé příběhy na této tašce zde
[řádek] [sloupec size = ”1/2 ″ Center =” no ”class =” ”]

[/sloupec] [sloupec size = ”1/2 ″ Center =” no ”class =”] [/sloupec] [/řádek]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post