Tento týden, celebrity přinášejí batobusy, Prada, Hermès stejně jako Fendi

Existuje široká škála hvězdy taktiky k řešení pravdy s dětmi ve veřejném oku. Některé celebrity jsou velmi hlídané, stejně jako někteří vyjednali speciální nabídky se specifickými paparazzi, aby udrželi své mladé lidi z obrázku. Nicméně to není situace s jakýmkoliv typem těchto celebrů, kteří se zdá, že tento týden uvedou své nejlepší dítě. (JK, jsem si jistý, že nemají oblíbené, to není něco, co rodiče opravdu dělají, že je to správně? Je to rozkošný.

Devon Windsor.
Nejprve je to design, stejně jako design Squad Star Devon Windsor, zcela vytáhl šokující množství plamene pomeranče, když opustí svůj hotel v Paříži s taškou Louis Vuitton Cannes.

kup nyní

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez přivedla svou domácnost, stejně jako tyč s jedním z jejích finálových výstavy Vegas. Viděla právě tady gestikulace s leopardem-spattou Tom Ford Natalia Bag.

kup nyní

Kourtney Kardashian.
Kourtney Kardashian byl právě nedávno spatřený přinést Teensy Hermès Kelly pytel, stejně jako její nejmladší syn syn v NYC.

madona
Někdo tajně zachytil tento záběr Madonna přijíždějící na Gare du Nord v Paříži s velkou, černou, špičkovou tajnou taškou. Jakýkoliv typ myšlenek, fam?

Nicky Hilton.
Nicky Hilton byl rovněž všiml trajekt kolem jejího potomků, stejně jako černé Hermès Kelly Bag v NYC tento týden. Jsem 85% specifický, že je to její 2 roky starý, lilie, stejně jako ne její 9 měsíců starý, teddy. Nicméně tbh, nemám žádný koncept, jak by děti měly vypadat jako v jakémkoli typu věku.

Severozápad
Ještě více maminka: To je Sassy Severozápad, stojí vysoce kvalitní čas s mámou Kim Kardashian, stejně jako přinést svůj vlastní neon eco-friendly Dior Dior Bag.

Sienna Miller.
Tady je Sienna Miller, doprovod svého dítěte Marlowe House od instituce, zatímco přinese velkou Whit White Prada Canvas Tote.

kup nyní

Wendy Williams.
Fendi Peekaboo Bag
Konečně, tady je blaženě bez dětsky Wendy Williams, míří do SNL s Bejeweled Fendi Peekaboo Bag. Wendyho syn Kevin je teď opravdu 18.

Obchod fendi tašky zde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post