Tato modrá taška Gucci Dionysus GG Blooms mě nutí cítit opak modré

nejlépe z netopýra, o kterém víte, že miluji Gucci. Miloval jsem tašky, než se Alessandro převzal včetně bambusu, Jackie Soft a Lady Web a byl jsem na okraji svého sedadla s novým směrem, zvláště rád Dionysus. Nebyl jsem si jistý, dokud jsem položil ruce na Dionysus, jak to bylo opravdu vynikající. Na obrázcích je taška hezká a odlišná, ale když si to skutečně vyzkoušíte, možná se ocitnete stejně jako já.

Na scénu přišlo na scénu mnoho mnohem více tašek Gucci a je toho spousta, které miluji, ale ještě jsem si nekoupil Dionysus a zdá se, že je nemohu přestat kontrolovat, když ho všimnu. Tato verze, vak Gucci Dionysus GG Blooms v modré barvě, mě zastavila ve svých stopách a nechala mě dělat četné dvojnásobné potřeby. I když jsem tuto přesnou verzi neviděl osobně, jsem opravdu zaujatý. Zatímco mnoho z těchto sáčků má GG Supreme Panvas tisk, tato taška stojí od sebe, protože GG jsou v tmavě modré. Obvykle je najdete v klasické Gucci Brown, který se shoduje s opáleným plátem, ale modrá je něco jiného.

Když jsme to poprvé vyfotografovali, nakonec jsem miloval Blooms Print Dionysus, opravdu to osobně vyniklo. Skvělá věc je, že je tu modrý semišový oříznutí, ručně malované okraje a kvetoucí tisk na přední a zadní straně vaku. Antiqued Silver Hardware se nerozruší a řetězový popruh lze snadno zdvojnásobit nebo nosit déle, podle toho, co si vyberete. Na vnitřní straně najdete semišovou podšívku a středový zip, což umožňuje snadné vnitřní oddělení. Celkové rozměry jsou 8 ″ H x 12 ″ W x 4 ″ D a jednoduše uvést tento taška je prostě krásná. Vrátil jsem se k Dionysus tak mnohokrát, že si myslím, že se snažím něco říct: vyberte si ho a koupte si ho. Nakupujte tuto verzi přes Neiman Marcus za 2 400 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post