Chcete to ve středu: Instruktor Rogue in Suede

, když jsme poprvé sdíleli zprávy o instruktorovi Rogue Bag, spousta z vás (včetně mě) padla za tašku. Pod vedením Stuart Vevers se styly u instruktora vzaly na celý nový život: extrémně přístupný a elegantní atmosféru, která má mnoho celebrit, módních hvězd a samozřejmě spotřebitele spěchající, aby do své sbírky přidali tašky značky.

Narazil jsem na různé verze Rogue – je jich tolik – ale když jsem viděl šedou semišovou verzi, zjistil jsem, že říkám: „Ach jo, to je hezké!“ Chápu, že dny jsou stále horké a léto ještě neskončilo, ale teď, když jsem na chvíli v NYC, netrpělivě čekám na podzim a nemůžu se dočkat, až cítím chlad v vzduch. S ohledem na to, co si trochu upravím, vyžaduji své tašky. Suede může být složitý, stejně jako pokud budete nosit tmavý džínovina, indigové barvivo se může rychle přenést na semiš, ale to je součást důvodu, proč jsem, jako je tento šedý odstín – bude se skrývat mnohem lépe než lehčí semiš.

Líbí se mi prostornost Rogue, plus kožené kliky a také volitelné kožené nosné popruh. Je tu něco o fantastické šedé tašce, která mě vždy zaujme, stejně jako to je aktuální kus na mé mysli. Interiér je také lemován v semišu, stejně jako obecné rozměry jsou 12,25 ″ x 9,75 ″ x 5,5 ″. Na purseforum je také dlouhé (a rostoucí) vlákno ohledně tašky Instructor Rogue, pokud chcete slyšet, co ostatní uvádějí, a také vidět fotografie, které sdílejí. Získejte tuto verzi pomocí instruktora za 795 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post