Oslavte jaro s proudem z Prada

jsme vás poprvé představili do Pradovy matinee tašky koncem minulého roku. Právě včas na podzim bylo snadné padnout na slavnou Saffiano Leather Pradu v krásných bohatých tónech a nyní na jaro 2020 znovu navštěvujeme tuto novou klasiku. Jeho zakřivená silueta je jak chytající, tak praktická a malá matinář je nejlepší pro každodenní. Dostatečně velký, aby nese své každodenní potřeby, ale ne příliš velký, může být jeho mírně strukturovaný tvar nesen nebo nošen s odnímatelným popruhem. Veškeré podrobnosti o této tašce najdete v našem úvodním příspěvku z loňského podzimu.

Matinee taška, která je také vidět na pradě na jaře 2020 s novinkou pletenou rukojetí, je i nadále tlakem na značku. Je tu zůstat a nyní je nejlepší čas na zachycení této moderní klasiky.

Matinee je standout kousek na nákup letos na jaře. Tato taška se aktualizuje v pěkně pastelové růžové nebo dokonce v jasně bílé, bude ve vašem jarním šatníku základem. Pokud jste růžová osoba, je to taška pro vás-dostatečně představená, ale stále poutavá barva tento nejlepší odstín růžové přidá pop do jakéhokoli oblečení. Pěkně sedí na základní siluetě matiné. Matinee jsme spárovali se dvěma krásnými květinovými šaty z kolekce Prady na jaře 2020. Kupte si verzi 3/4 rukávu nyní pomocí Bergdorf Goodman za 1 910 $ nebo možnost bez rukávů za 1 830 $ pomocí Saks.

Získejte nyní

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post