Limitovaná edice Reed Krakoff cítil RK40

před pár týdny, představil jsem vám Reed Krakoff RK40 a nyní je tu nová iterace této tašky, která se shodovala s novým otevřením butiku SOHO. Může to být materiál, který byste se spojili s taškou, ale tato verze s limitovanou edicí je vyrobena z podpisu Reeda Krakoffa Grey.

Reed Krakoff má zřetelný design estetiku, který spojuje krásu s extrémně čistými liniemi. Jeho tašky se neliší, a přestože se mi poprvé líbilo RK40, úplně jsem pro tuto plstěnou verzi úplně upadl. Jsem tímto taškem tak fascinován a upřímně řečeno, to mě trochu překvapí.

Reed Krakoff nám řekl: „Gray Felt byl podpisem značky, protože začátek. Jeho jednoduchost má eleganci, kterou miluji. Kombinace s jasnými francouzskými telecí kůže dává RK40 novou osobnost – kombinaci tvůrčího výrazu a elegance, která se cítí velmi Soho. “

Felt je materiál, který nevidíme na vnější straně četných tašek, ale na této tašce to funguje tak dobře. Měl jsem obavy, že pociťuje to, ale interiér je lemován v telecí kůži, která dá tašku úžasný tvar. S pouhými 40 kusy existoval, každý byl osobně podepsán a očíslován Reedem.

Většina vaku je vybavena šedou plstěnou, ale kožená detaily na úchytech a hangtagu jsou poskytovány v 9 různých kompenzačních barvách. Kopám fialovou, ale bílá verze je úžasná; Je vybaven světle modrou interiérovou podšívkou. Každá taška byla vyrobena v Reedově New York Atelier a s pouhými 40 kusy se určitě vyprodají. Svůj za Reed Krakoff můžete získat za 1 290 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post