Coach Beach Collection

jsme bědovali nad pokusem objevit nejlepší plážovou tašku. Utratíte 50 $ nebo 500 $, dostanete značkový tašku nebo kopejte? Přichází na osobní preference a také jaký typ využití kabelky v obavách získá. Povzbuzuji to, že taška, která je ve vaší zóně pohodlí, stojí za inteligentní a také úkol, který hledáte.

Sbírka instruktora Beach stojí za to, aby se vydala s produkty ilustrovanými Pierre Le-Tan, chápané pro jeho rozmarný styl a také pro barvu. Zatímco skutečné plážové tašky, které bych si vybral v této sbírce, stále náklady kolem 250 USD, jsou ilustrovány krásně a také mají nejlepší pocit na pláži. Pokud jde o ilustrované tašky na plátno, je tu mořský kohoda, Cabana a deštník. Abych byl naprosto upřímný, mám těžké porozumění, které se mi nejvíce líbí. Všechno, co mohu fotografovat, je jeden z těchto totes, odříznuté šortky, odpaliště, moje bikiny, sluneční brýle a klobouk. Normální plážové opotřebení zvýrazněné zcela rozkošnými i montážními plážovými tote. Každý plážový plážový přenos je 268 $ u Coach.

Rovněž existuje tote, nazývaný instruktorovou plážskou koženou koženou velkou tote, který zbožňuji tvar. K dispozici jsou volby světla barev, jako je krém i mořská, na elegantním i čistém designu. Vnitřní funkce svléknuté podšívky, které my všichni rozumíme, je všudypřítomný s létem. Instruktor může uvolnit mladší linii máku, ale nadále vytvářejí kožené linie vyššího konce, které se jim daří dobře. Tento přenos je příkladem toho, stejně jako skutečně nádhernou tašku. Získejte 598 $ pomocí trenéra.

Zatímco každá linie instruktora není pro mě, tato linie je zcela vhodná pro svou funkci a také mi na tvář velký úsměv. Výrobky se rychle prodávají, takže zde zkontrolujte mnohem více z obchodu s instruktorem Beach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post