Neformální styl obuvi Emmy Stone je inspirací pro Cool Girls Anywhere

Přiznání: Já osobně nevlastním jediný pár Louboutins a vyhýbám se všem botám se čtyřpalcovými podpatky. To prostě není můj styl. Pokud se cítíte podobně, pravděpodobně také zjistíte, že hra boty Emmy Stoneové je nesmírně relativní. Styl celebrit Emmy je velmi nízký klíč a miluje sandály, plížení, botičky a mezky. Miluje také nízké výšky paty a relativně nízké ceny, které můžeme všichni respektovat. V nadcházejících měsících uvidíme mnohem více Emmy, jakmile vstoupí na PR stezku pro svůj nový, Uber-Buzzworthy Motion Picture Musical La La Land, který zasáhne divadla v prosinci.

Adidas superstar tenisky
80 $ pomocí Nordstromu
Zde je Emma udržována mimořádně příležitostná, když po filmovém festivalu v Cannes odjíždí skvělé letiště. Má na sobě pár tenisek Adidas Superstar, které vrátí dívku zpět 80 $.

Loeffler Randall Felix Booties
395 $ VI Loeffler Randall
Emma měla na sobě tyto brazilské hnědé kožené loeffler Randall Felixové botičky, zatímco se visela s maminkou v NYC. Hvězdy, jsou stejně jako my! Milují své maminky a botičky.

Sandály Madewell Sightseer
Nakupujte pomocí Madewell
Emma měla na sobě tyto sandály Madewell Sightseer na kosmetický salon v Beverly Hills. Ty již nejsou tragicky k dispozici, ale mnoho jejich současných sandálových nabídek je velmi za rozumnou cenu.

Mansur Gavriel dva sandály
395 $ pomocí Bergdorf Goodman
Emma je pro tyto sandály Mansur Gavriel velmi částečná. Zde je nosí, zatímco Blonde a opouští Beverly Hills Beauty Parlor (který může nebo nemusí být stejný kosmetický salon, který se objevuje na poslední fotografii).

Mansur Gavriel dva sandály
395 $ pomocí Bergdorf Goodman
A tady má na benátském letišti hnědou koženou verzi. Emma byla přirozeně v Benátkách na filmovém festivalu v Benátkách. Stojí za zmínku, že tento sandál přichází v různých výškách paty.

Rag a Bone Newbury Booties
495 $ pomocí Nordstromu
Emma byla nedávno viděna, jak se zamíchá JFK ve dvojici těchto neuvěřitelně populárních botiček Rag a Bone Newbury. Toto je jeden z hrstů stylů hadrových a kostních bot, které byly u celebrit po dobu neurčité doby velmi oblíbené. Stačí říct, že jsou pro toto (a většinu) sezóny bezpečné.

Tibi Windsor Mules
93 $ pomocí Bluefly
Mezky budou letos na podzim mnohem populárnější, než tomu bylo za nějakou dobu, takže je škoda, že tyto atraktivní černé kožené mezky Tibi Windsor všechny zmizely z internetových výkladů. Pokud najdete pár v obchodě, pravděpodobně budou hluboce zlevněni. potěšený lov.

Vince Yaeger Loafers
Nakupujte Vince pomocí Shopbop
Každý profesionální gal potřebuje dobrý pár mokasínů, ale Emma Vince Yaeger Loafers jsou bohužel také vyprodány téměř všude. Chci jen poukázat na to, že ani jedna z bot uvedených v tomto příspěvku prodává za více než 500 $. To je docela výkon pro celebrické nohy. Výborně, Emmo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post