Pro národní den kabelky oslavte pravou lásku: Rihanna a její Louis Vuitton x Frank Gehry Twisted Monogram Bag

Jaký lepší způsob oslavy nadcházejícího národního dni kabelky (pondělí 10. října), než k přezkumu vrcholů Rihanny ‘ Vztah s jednou z jejích největších lásky: Louis Vuitton x Frank Gehry zkroutil monogramový taška.

Tato taška poprvé provedla debut zpět v září 2014, kdy LV vydala svou sbírku „ikon a iconoclasts“. Několik z těchto kolářských tašek opravdu vzlétlo s celebritami – možná mnoho předvídatelně, návrhy LV X Christian Louboutin. Ale Ri-Ri vzal zvláštní fantazii na rafinované LV X Frank Gehry zkroucené monogramové tašky. A i když dostane spoustu freebies a ukázkové půjčky od Diora a prakticky jakéhokoli jiného designéra na planetě, stále se vrací k této tašce znovu a znovu.

Zde dělají jeden ze svých nejranějších výletů v roce 2014. V nákupu, který vám pomůže lépe porozumět tomu, jak exkluzivní je tato taška, měl bych vám říct, že jsme ji viděli jen Rihanna, Alexa Chung a thajská princezna.

A tady je klubový RI-RI a Frank ve městě společně opět o dva roky později. Víme, že se jedná o nedávný výstřel, protože Ri-Ri má na sobě divoký pár popínavých popínavých oddílů z vlastního koláže Fenty Puma.

Položka tohoto sběratele také jde dobře s mnohem více ženským vzhledem, jako je diorská baliová čerpadla a tyto modré špendlíky vyrobené z pánského trička.

Paps dohnal Ri-ri a Franka, když před několika týdny vystoupili na dobrého muže.

Za taškou byla Rihanna do sametových bot, než někdo věděl, že se chystá být obrovským trendem.

Zde začlenila Franka do opravdu klasického vzhledu Rihanny. Je to velmi sexy a elegantní a pak si všimnete, že má na sobě mezní šortky, což se stále zdá být neuvěřitelně vhodné.

V tomto výstřelu z roku 2015 ji spárovala s párem populárních popínavých plošin Uber Stella McCartney Platform.

Tato taška však není vyhrazena pouze pro sofistikované záležitosti A-lister. Může být také vybaven poty, nátěry a růžovou kožešinou!

… Nebo neuvěřitelně luxusní pletené oblečení!

Konečně, tady je rozloučení Rihanny a Franka až na začátek: 2014. Vždy budou mít Paříž. a New York. a Londýn. a Timbs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post