Victoria’s Secret Models a jejich nádherné kabelky Swarm Paříž

Jsou chvíle, kdy můžete opustit dům v teplácích a bez make -upu a časy, kdy jste Victoria Secret Model, který přeletěl do Paříže, aby se objevil v spodním prádle během Každoroční televizní přehlídka značky značky. Stačí říci, že tyto andělé a vs modely se v oddělení stylu ani kouzelného oddělení nesmíchaly. Zde jsou všechny nejlepší návrhářské kabelky, které nesli na různých vystoupeních, fotografických hovorech a junketech, jakož i během přípravků před přehlídkou.

Alessandra Ambrosio
Saint Laurent Sac de jour taška
1 990 $ prostřednictvím Saks
Alessandra Ambrosio si vybrala po celou dobu jejího pobytu v Paříži celočetný šatník. Tady nese černou koženou Saint Laurent Sac de Jour. Začátkem tohoto týdne jsme ji viděli s jejím černým Birkinem.

Izabel Goulart
Fendi peekaboo taška
3 750 $ prostřednictvím Net-A-Porter
Zde je Alessandrova kolega brazilský anděl Izabel Goulart, před jejím hotelem se chlubí černé semišové stehenní boty a černý Fendi Peekaboo. Všechny modely zůstaly v Mandarin Oriental.

Josephine Skriver
Chanel mladý chlapec taška
Shop Chanel Young Boy tašky přes kolektivu vestiaire
Dánský anděl Josephine Skriver byl nalezen gallivant kolem Paříže s černým prošívaným taškou Chanel Young Boy se stříbrným hardwarem. Zdá se, že se zde určitě objevuje téma.

Lais Oliveira
Bag Gucci Marmont
1 590 $ prostřednictvím Gucci
Byl někdy nějaký celebrita mnohem nadšená, když viděl paparazzi než Lais Oliveira je tady? Nemyslím si to. Její černá taška Gucci Marmont je určitě nádherná, ale měl bych vás upozornit na skutečnost, že Lais má ve skutečnosti v Paříži baret. To vás buď způsobí, že vám navždy vrátí nos, nebo vám ji připravte.

Lameka Fox
Chanel Malá taška klapky
Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv
Fendi Bag Bug
750 $ prostřednictvím Nordstromu
Lameka Fox zaškrtl všechny předměty na plném victoria Secret Model Fashion Checklist: Leopard Coat, černé kožené kalhoty, chanel taška atd. A přesto se musím divit, jestli její srdce je v něm opravdu.

Lily Aldridge
Givenchy Micro Nightingale Bag
1 790 $ prostřednictvím Net-a-Porter
Tady je Lily Aldridge, modelování nejvíce miniaturních lesků Givenchy’s Nightingales mimo událost VS. Budete rádi, když víte, že se hodí pod vánoční stromky všech velikostí.

Maria Borges
VS Model Maria Borges má pro nás záhadnou tašku! Vypadá to tak povědomě, ale nemůžu umístit jeho čtvercovou malou tašku. Jeden z našich neohrožených čtenářů to může jistě identifikovat.

Romee Strijd
Chanel Classic Clap Bag
Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv
Holandský Angel Romee Strijd přinesl svou černou klasickou chlopni na událost, kde všechny modely a andělé nosili odpovídající odpaliště.

Stella Maxwell
Givenchy Antigona Bag
2 280 $ prostřednictvím Bergdorf Goodman
Konečně, tady je jeden z nejnovějších andělů, irský model Stella Maxwell, přetrvávající mimo Mandarin Oriental s tmavě modrou Givenchy Antigona s červeným lemováním. Správně, nese námořní modrou tašku. Budou to ostatní andělé?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post