Osobní péče

Podívejte se na menší podniky, nemyslím si, že lidé pochopí, jak je každý člen týmu v rámci společnosti. Stejně jako zapojení na Brynnn Capella Inc. Každý konec našeho růstu je velmi osobní a srdečný.

Chicago kabelky!

Jako malá rostoucí společnost se sídlem v Chicagu, je zábavné vidět a být součástí každodenního operace od sociálních médií marketingu do výroby. Je to týmové úsilí: od stážistů do našeho řemeslníka. Pokud existují nějaké IFS, ands nebo zadky během výroby, jsme zde vytvořit službu pro problém.

Každý stážista se zamiloval do produktu a společnosti. Naši stážisté získají neuvěřitelně užitečné znalosti a dovednosti, které záleží v mnoha různých aspektech života. To se děje, protože jsou tak zapojeny do všech procesů.

Prachové tašky!

Každý sáček, expedován, je důkladně analyzován a vložen do prachového sáčku, který je jedinečně pro tento styl jedinečně. Naše prachové tašky jsou ručně v kanceláři, protože chceme se ujistit, že odpovídá obložení sáčku a jsou vyrobeny do dokonalosti.

Doufejme, že naše kabelky jsou používány po celou dobu, ale když přepnete na jinou Brynn Capella sáčku, ujistěte se, že je vložíte do jejich osobní pytel! Udržuje je čisté a bez poškrábání!

Pokud někdy zavoláte kancelář, v některých případech bude Brynnová odpověď a doporučuje jakékoli dotazy, protože naše společnost je tak osobní! Chce se ujistit, že každý zákazník správně slyší. Zná odpověď na jakoukoliv otázku o jejích taškách; Z kůže, péče, hardwaru a ceny! Opravdu si užívá jednoho vztahu, který má se svými zákazníky.

Úřad je obklopen tak četnými zábavnými aktivy a pozitivními sady myslí. V některých případech americké stážisté si přestávkují od toho, co jsme dělali jít, mít zábavný photoshoot! Je těžké být v kanceláři, aniž by se pokusil o různé styly a barvy! Brynn Capella Inc. je skvělou společností pro práci s a vytváří ještě lepší kabelky!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Víte, jak je vaše kabelka vyrobena? 2. března 2018In “módní podnikání”
Den konečně přijde: výrobní den! 8. července 2016In “design”
BTS: pouze ta začínáme 3, 2016In “módní podnikání”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post