3 Allsaints Attire, abyste se dostali do prázdninové sezóny

, i když naše jídlo díkůvzdání může stále viset kolem našich pasů, nedochází k nezastavení pravdy, že svátky klepe na naše dveře. Prázdninová sezóna znamená čas s rodinou, přáteli, kolegy i každý mezi nimi. S tak četnými oslavami a událostmi, které se mají zúčastnit, je příprava oblečení, které vám pomohou dostat se s sezónou, celkově nutností. Mohl bych strávit mnoho mých dnů zahalených v Allsaints od hlavy až k patě, stejně jako to jde dvojnásobně na prázdninovou sezónu.

Od večeří s domácností i přáteli, až po pohodlí u krbu, až po ideální oděv pro všechny prázdninové večírky, jsme v této sezoně sestavili tři oděvy AllSaints, které budete chtít online.

Podívejte se 1: Prázdninové večeře s domácností i přáteli

Je nezbytné být oblékání správně i stylově, když se týká četných návštěvníků sváteční dovolené, které budete mít, ať už jde o tchány, dobří přátelé nebo někde mezi nimi. Trochu to oblékněte pomocí sukně podlahové délky spárované s pohodlnou mikinou nahoře. Standout kusem tohoto vzhledu je bunda s ovčí kůže, která vás určitě udrží v teple a také si nepamatuje příslušenství, od bot po přívěsek až po spojku.

Bunda Mures Sheepskin
1 150 $

Gora Pullver
150 $

Raegan sukně
225 $

Jackson Evening Clutch
150 $

Hessian Boot
270 $

Teague Přívěsk náhrdelníku
145 $

Podívejte se 2: pohodlné u krbu

Jen proto, že chladné povětrnostní stav znamená, že objemnější oděvy neznamená, že musíte ztratit svůj styl nebo pohodlí. Četné zimní sezóny jsou stráveny mazlením ukončením a popíjením horkého kakaa, takže pro tyto časy, oděčně, oděva. Vynikající pár legin se stává nedílnou součástí šatníků v zimní sezóně, stejně jako s ní spáruje velkou košili. Mám celkovou posedlost tímto mysem a také opravit vzhled s účesovými botami, čepičkou a skvělými náušnicemi.

Solstice tričko
195 $

Dune Cape
395 $

Ridley Leggings
120 $

Rixey nosit tašku
295 $

Náušnice Katana
65 $

Repose Beanie
40 $

HESSIAN HLAVA
395 $

Podívejte se 3: Out na městě pro sváteční večírky
Jednou z preferovaných částí prázdnin každého jsou hojné večírky. Od smíšených hodin nápojů po pracovní oslavy po Silvestr, šaty, které na dojem. Ozdoba na tomto štítku odpaliště bude wow, a také přidat módní kabát, který trochu pokryje. S tím noste pár houpacích bot a také vrstvu nějaké módní šperky, aby byl váš oděv okamžitý zásah.

Kónické odpaliště
495 $

Elissa večerní spojka
150 $

Kožichový štít
435 $

Crescenza náramek
95 $

Vdovská spona
365 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post