Zpět na výkresu

Na začátku této stáže jsme začali mluvit o barvách příští jarní sezóny. Zkoumali jsme tím, že procházíme starým a novým časopisům, při pohledu na minulé barevné příběhy, a dokonce se dívám na některé z našich vlastních osobních projektů. Byl to proces, ale skončili jsme souhlas s zábavnou a živou radou nálady, později bychom se odkazovali na inspiraci, když jsme pokračovali s naším procesem.

Jakmile se věci začaly šílené s výrobou pádu, které se blíží blíže a blíže, budeme dělat věci na zadní hořák a začal se zaměřit na více našich hardwarových materiálů. Než jsme to věděli, byl jen asi týden, aby se dostal dohromady finalizované kožené vzorníky na jaře 2017.

Už jsme měli představu o barvách, o kterých jsme přemýšleli, ale ve skutečnosti finalizaci 15+ barev do jediných 6 je docela výzvou. A zajistit, že jsou na skladě je ještě více výzvou. Po několika dnech vážení našich možností a při pohledu na výhody a nevýhody každého koženého vzorku jsme konečně přišli s 6 barvami na jaře, do které jsme byli v lásce.

V té době to bylo úžasné, že tam nebylo tolik možností obložení, aby si vybral, takže tato část byla snadná. Našli jsme několik korálových barev, ale rozhodl jsme se na rustikovanějším. Nebylo to, dokud jsme nebyli týden od objednání všech materiálů pro výrobu, které jsme dostali do velkého problému.

Nejen, že podšívali jsme tak zamilovaní a byli tak nadšeni, že používají pro jaro, stane se nedostupné, ale tak byla dokonalá růžová kůže pro výrobu pádu, která byla již vyrobena do vzorků. Byli jsme posláni podobný vzorník, ale prostě to nebylo totéž, které jsme nás opustili se vzorky, které jsme udělali a odešli přes kůži, aby se méně pytlů, než bylo plánováno. To je jen jeden z mnoha věcí, které dělá běh designu podnikání tak nepředvídatelné. Snažíte se vyzvednout kůži, která je vždy k dispozici, poznání vzorkových sáčků se obvykle provádí před šesti měsíců před sezónou. To jde pro všechno; Podšívka, hardware, vlákno, seznam pokračuje.

Dozvěděl jsem se, že je vždy nejlepší mít plán zálohování. A nebylo by to bolet mít další zálohovací plán pro plán zálohování. Nyní s výrobou začíná během několika krátkých dnů, museli jsme se improvizovat a vyrazit v jiném směru pro naši podšívku z jemného korálu do živé horké růžové. Nebylo to počáteční plán, a způsobil spoustu stresu s ohledem na vše, co je organizováno a připraveno pro dodavatele, ale udržuje nás stážisty na našich prstech. I když jsme rychle začali zkoumat nové společnosti a kontaktovat nové dodavatele, skončili jsme jít ve směru, že jsem ještě více nadšený než dříve!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Vaše oblíbené mini kabriolet batoh je … 31. ledna 2022In “Lauren”
Je to neutrální než černá taška!! 15. ledna 2022 ‘
Barva InspirationJuly 29, 2017In “Design”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post