Purseforum Roundup – 23. března

Sousedství je nyní potřeba mnohem více než kdy jindy, takže jsme mnohem víc než extatičtí, abychom začali zdůrazňovat několik současných událostí na našich fórech! Je to tam, že naši členové procházejí cokoli od nákupu po současné tašky až po osobní problémy, aby představili události. Tyto zaokrouhlenky fungují fotografie od našich TPFERS s jejich extrémně vlastními taškami. Takže, udržování těchto bytostí řekl, pojďme zabalit tento extrémně stresující týden s ničím jiným než taškami!

Nejprve nahoru, Chanel! V „Které je vaše absolutně milovaná taška Chanel ve vaší sbírce a proč?“ Thread, člen Sylly sdílí svou fantastickou tradiční klapku duhového kaviáru s hardwarem šampaňského zlatého hardwaru. Můžete to zkontrolovat zde.

Fórum Bottega Veneta mělo extrémně fialovou odhalení, že jednotlivec Jenjbs publikoval na „Moje první tašku BV! Odhalit!” vlákno. Gratulujeme k vašemu prvnímu BV, doufáme, že ji brzy budete nosit.

Stejně tak máme jednu z mých oblíbených, abych si teď užil ideální, vlákno „Sheltering na Place“ s Hermès “, kde individuální Aisham sdílel svou krásnou Rouge de Coeur Birkin a anemonu Kelly. Zde můžete objevit její úplné publikování.

Další expozice nad Givenchy na „Post fotky vaší Givenchy Antigona .. cokoli o Antigoně!“ vlákno. Poděkujte vám za sdílení vaší ohromující Antigona Littleluxe! Úplné publikování můžete objevit zde.

Na fóru Louis Vuitton jsem zkontroloval vlákno „fotky vašeho Louis Vuitton v akci“ a také se líbila Montaigne BB, kterou individuální Sandra.at zveřejnil. Toužíme také po vnější straně, zlato! Vidět tady mnohem více hlavy.

Protože chápu, že hodně lidí si nekupuje ideál, rozhodl jsem se prohlédnout některé obrázky domácnosti na „Post Pics of Your Mulberry Family“. Absolutně jsem padl jako s touto rozkošnou kolekcí bitů vydanou členem Gringachem. Věřte tomu, že není pro její sbírku mnohem víc a také můžete kliknout sem, abyste ji viděli v plném rozsahu.

A pokud se chcete podílet na některých jiných fascinujících vláknech, je zde hrstka, která je nyní skutečně aktivní ideální. Naši členové mají rádi chatování o Royals, zejména o všech věcech prince Harryho a Meghan Markle. Ještě jeden vynikající útěk mluví o vašich preferovaných televizních pořadech a také o každé show i filmu je vlákno. Mnoho mluví o koronaviru a také o tom, že je něco praktického o tom, že by se s touto výjimečně obtížným časem promluvilo sousedství.

Zůstaňte bez rizika a také zdraví všichni!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post