Tašky Bottega Veneta Beauty Parlor 03

Na první pohled se Detroit, Michigan, zdá být nepravděpodobným místem pro prezentaci Bottega Veneta, ale při dalším průzkumu se hodí ideální. Koncem minulého týdne představil Bottega Veneta svou nejnovější sbírku Beauty Parlor 03 v Detroitu a inspiroval intimní prezentace zlatého věku Haute Couture. Beauty Parlor 03 je současná splátka koncepční prezentace Beauty Parlor RTW, která zkoumá nová území a každou sezónu představuje nová místní komunity, protože Bottega Veneta pořádá sbírku na silnici.

Daniel Lee, který poprvé odhlásil Detroit před šesti lety, si vybral místo, protože od té doby chtěl s kreativami města spolupracovat. Město propagovalo americký maloobchod, hudbu a americké hnutí za architektonickou modernismus. Jednoduše řečeno, Detroit je inovativní město, které oceňuje design. Výchova Daniela Leeho v průmyslové severu Anglie umožnila jeho fascinaci technickou a pokrokem, aby se Detroit stal přirozenou volbou pro kosmetický salon 03.

Celkově se kolekce skládá z hybnosti a progrese k šťastné budoucnosti. Klasické americké sportovní oblečení je reimaginováno, viděno prostřednictvím mnohem modernější čočky. Pokud jde o tašky? Sbírka hraje na klasických kódech domu, jako je trojúhelník a také hmatové materiály. Ikony Bottega Veneta jsou revidovány novým způsobem s průmyslovými detaily, jako je kovový hardware a kousky. Skladový vzor Intrecciato Bottega Venety je reprodukován na textilu a nafouklé polštářové tašky nadále tlačí značku. Kazeta a bod se ve sbírce objevují vedle nových siluet a tvarů. Zobrazit tašky z kosmetického salónu 03 níže, se svolením Bottega Venety a Vogue Runway.

Podívejte se 1 a 2

Podívejte se 3 a 4

Podívejte se 5 a 6

Podívejte se 7 a 8

Podívejte se 9 a 10

Podívejte se 11 a 12

Podívejte se 13

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post