Chloe Heloise Hobo

Chloe mi vždy vyčnívá jako značka, která vezme hit kabelku a dělá tak četné variace v hotovosti, jak je to lidsky možné. Ne, že by je obviňoval – pokud jste vytvořili něco dobrého, máte co nejlépe těžit z toho. Nechte nenávistníky nenávidět – tašky se nakonec nenavrhují.

Dalším důvodem, proč jsem v některých případech, jako když to dělá Chloe, je to, že občas se mi líbí derivátové tašky lépe, než se mi líbí originál. Myslím, že tomu tak je u Chloe Heloise Hobo. Nebyl jsem podstatným fanouškem původního Heloise Satchel, ale tohle? To se mi líbí. Nejprve jsem částečný vůči HOBOS, The Denotted poprup a kusované tělo dává to jen dostatečné vizuální zájem, aby nebylo nudné, a zdá se, že v této konfiguraci je mnohem funkčnější než jako satchel. Jsem trochu meh na barvu, ale všichni víme, jak se cítím o neutrálech. Je to však docela zajímavý odstín pro béžovou – je to trochu šedá, malá krém, je to docela hezké. Podívej se na mě a má rád neutrály. Myslím, že na všechno je poprvé. Nákup prostřednictvím Saks za 1595 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Kooba CallieKooba Callie

potěšil den svatého Patrika! Kooba Callie Dnes si všichni přejí být Irové! Nevšimnete si, že v den svatého Patrika se všichni začnou bloudit ze seznamu příbuzných, díky nimž je irský.