Jimmy Choo Chandra Metallic GRASP

Ach, prostě miluji tuto barvu stříbra. Dostatečně tmavý, aby nevypadal levně a vybral v podstatě vše, co vlastníte, bez ohledu na to. Vážně – zkuste myslet na barvu, se kterou by to nešlo. Odmítám ti! Další věc, kterou mám na kovovém uchopení Jimmy Choo Chandra, je to, že kůže stále vypadá určitě měkká, a tak to úplně šroubují četné kovové tašky. Ve snaze učinit věci lesklé, dělají je ztuhlé a najednou už taška nevypadá drahá. Tato taška stále vypadá poddajná a okouzlující a zároveň má velký záblesk do svého cíle, a to je tón, který se tak mnoho návrhářů snaží zasáhnout a nešťastně selhat.

Hlavní událostí na tomto uchopení je však určitě uzávěr kovových kovů a já to absolutně miluji. Umístění mimo centrum je perfektní, stejně jako rozhodnutí použít dvě různé barvy stříbra při nákupu, aby se vyčlenilo stranou od dokončení spojky. Ve skutečnosti to miluji natolik, že bych si přál, abych to mohl sklouznout a použít jako náramek … nebo že by to mohl být zakoupen samostatně jako náramek … poslouchají lidé Choo? Uvažovali o šperky? Nákup prostřednictvím Net-a-Porter za 1495 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Osobní péčeOsobní péče

Podívejte se na menší podniky, nemyslím si, že lidé pochopí, jak je každý člen týmu v rámci společnosti. Stejně jako zapojení na Brynnn Capella Inc. Každý konec našeho růstu je