Cole Haan Maria Triple Zip Satchel

Někdy vidí, že věci osobně dělají rozdíl. Kdybych právě viděl webové obrázky Cole Haan Maria Triple Zip Satchel z řady značky Maria Sharapova tašek, možná jsem to prošel kolem. Hrál jsem s tím osobně na nedávné cestě do obchodu Cole Haan v Atlantě, stejně jako tento zdánlivě neutrální taška byla metoda mnohem zábavnější, než se zdá, že by to bylo na první pohled.

První věci první: Kůže je jako Buttah. Byl jsem tak naprosto potěšen tím, jak prudký i měkký, že jsem sotva uvěřil, že náklady identifikují – musí to být několik nejhezčích, které jsem cítil, že tato strana Bottega Venety, stejně jako ty tašky budou Spusťte vás desetkrát (nebo více), co to bude.

Kreditní skóre Cole Haana je to, že využívají ohromující kůži ve velkých řádcích ohraničených semišovým namísto toho, aby ji nechali poškodit strukturovanými zatíženími vnějších kapes i sáčků. Výsledkem je, že přitažlivost této tašky skutečně lustry s a nutí vás toužit, aby mnohem více cenově výhodnějších návrhářů využíval takové ohromující materiály. Získejte s Cole Haanem za 498 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post