Manželská taška pondělí: Neil Barrett vyradoval Croc Tote

Nedokážu se často zmást. Nejen, že je to smysl pro koženou biprodukt mé práce, ale většina značek, které používají reliéfní faux-exotiku pro své tašky, prostě nepoužívají velmi dobré. Rozdíly mezi skutečnými a falešnými jsou nejvíce patrné, pokud jde o Python, ale obvykle jsou krokodýlí a aligátor velmi snadné, i když je taška velmi drahá. Neil Barrett vyražený Croc Tote mě ale nechal na minutu.

Když jsem procházel kolem této tašky, na vteřinu jsem si nemyslel, že to nemusí být skutečný Croc. Když jsem četl popis a cenu, byl jsem překvapen – cíl má správné množství lesku a variace a jednoduchá struktura obvykle naznačuje, že návrhář by chtěl upozornit na použitý materiál. Čisté, poněkud anonymní linie jsou ideální pro předvádění jednoho z nejlepších materiálů na světě a tento tote vás dělá skvělou práci, aby vás přesvědčil, že přesně to je to, na co se díváte. Bylo by těžké najít něco, co vypadá za cenu dražší. Nakupujte prostřednictvím SSENSENS za 1 325 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Kooba CallieKooba Callie

potěšil den svatého Patrika! Kooba Callie Dnes si všichni přejí být Irové! Nevšimnete si, že v den svatého Patrika se všichni začnou bloudit ze seznamu příbuzných, díky nimž je irský.