Maison Martin Margiela Leather Bead na tašku

Za typických okolností se mi nelíbí neobvyklá taška. S typickým designérem je požadavek na výrobu vtipů při nákupu, aby se taška fascinující, vždycky věří, že kdokoli stojí za peněženky této značky, je mimo skvělé nápady. Věc s Maison Martin Margielou však je, že není váš typický designér. Ne dlouhým výstřelem.

Ten chlap zjevně nebyl fotografován, protože 90. léta, přesto však nadále chrlí postupně prominentní sbírky nervózních oděvů a příslušenství. Některé zprávy jsou, že již není součástí každodenního provozu jeho štítku, ale v podnikání, které nyní má toto tvrzení spory. Ať tak či onak, část jeho shticka vždy přidávala lstivý vtip právě tady, stejně jako tam, stejně jako kožená kožená kožená kožená, taška se do této klasifikace pěkně hodí. Vypadá to, že spodní část vaku byla složena dopředu, ale venkovní kapsa se šití a také vybavena malými stříbra design. Stejně tak proto nechám tento trik jít – to nevybírá od praktického účelu tašky, stejně jako vtip se integruje do takové metody, že namísto toho zmenšuje tašku. Ten chlap může být poustevník, ale jeho humor se stále překládá.

Kupte si s Saks za 1445 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Osobní péčeOsobní péče

Podívejte se na menší podniky, nemyslím si, že lidé pochopí, jak je každý člen týmu v rámci společnosti. Stejně jako zapojení na Brynnn Capella Inc. Každý konec našeho růstu je