Fendi slaví své ikonické tašky na silných nových obrázcích

Skladovaný italský styl Home Fendi je chápán pro své skutečné italské řemeslné zpracování, nestárnoucí špičkové i nezaměnitelné vzory. V loňském roce Fendi znovu zavedla svou ikonickou bagetovou tašku na fanfáru, která byla viděna o 20 let zpět, když taška poprvé skončila populární. Pravděpodobně jedna z nejdůležitějších peněženek současného času, taška Fendi Baguette lze rychle nazvat jedním z prvních IT-Bagů na světě módy.

Bageta byla jednou z nejvíce vyhledávaných pytlů své doby a definovala konkrétní generaci milovníků sáčků. Nakonec to byl kulturní jev, který zabíral vysílací čas na prominentním seriálu HBOS sexu i na městě. Jeho popularitu nelze ignorovat, stejně jako to je stejně tak vyhledávané v roce 2020, jako tomu bylo v době, kdy začalo toto století. Pro léto 2020 slaví Fendi svou drahocennou bagetu spolu s Peekaboo v silných nových obrázcích.

Tyto nové obrázky fungují neutrální barvy, což umožňuje Fendiho siluety podpisu brát centrum. Peekaboo, kterou značka představila před více než 10 lety, je stejně chtíč, jako Bagette a oba byly po sezóně znovu představeny. Nabízeno v nesčetných barvách a velikostech, existují volby jak pro chlapa, tak pro ženy. Obě tyto ikonické tvary byly pozorovány na dráze na jaře 2020 značky, což z nich letos v létě činí tradiční možnost. Více ikon značky naleznete prostřednictvím fendi.com nebo nakupujte naše tipy níže.

Fendi Peekaboo X Lite Medium (3 980 $)

Fendi Mini Baguette (2 100 $)

Fendi Peekaboo Iconic Mini (3 390 $)

Fendi Baguette (3 290 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post