Trendy jsou o pohledu

, když jsem začal aplikovat na grafické stáže v lednu, nevěřil jsem, že budu pracovat pro malé, Chicago Purse Designer. Koneckonců, mým jediným cílem bylo získat zkušenosti v grafice, nezískávat módní titul. Ale jak se posuneme na jaře, stejně jako mluvení o vzory znovu, viděl jsem, že malé společnosti mají zřetelný názor, který jsem zjistil, že jsem opravdu ocenil, stejně jako láska.

Každý má rád trendy. Všichni jsme viděli reklamy, stejně jako mohly dokonce zobrazit módní přehlídku nebo dvě. Nicméně se nazývají vzory z důvodu – jsou jen ‘trendy’ na okamžik a pak jsou pryč! Existuje několik, která nikdy neodejdou (květinové na jaře, vrstvení na podzim, námořní v létě), ale z větší části jsou trendy prchavé.

Vědět to, jeden z důvodů, proč jsem potěšen v práci pro Brynn je, protože malé společnosti mají (zábavné) potíže s rozlišením svých tašek od sebe i větších značek.

V současné době jsme v procesu aktualizace Brynnových stránek, stejně jako při jet na stránky jiných designérů pupaček, které jsem zjistil, že každý designér má své vlastní unikátní siluety, které je odlišuje od jiných společností, oba velké i malé. (Níže je několik málo klasik Brynn, v několika mých preferovaných barvách). Přesto držet se vzory není zaměřením s malým pupečicovým návrhářem. Můžete objevovat práci v grafice v jednom o každém typu podnikání, neboť budeme dělat online v technologickém věku, ale malý podnikový závazek k individualismu, stejně jako výrobu vlastních jedinečných “trendů je jistě něco, co nemůžete objevit kdekoliv jinde.

Lauren Crossbody- Gulf Janov

Nikki Clutch- Notting Hill

Cher Wristlet- Foxxy máma

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Miami vzor Reportmarch 19, 2018in “módní podnikání”
Co dělá kabelku? 2 dubna 2016In “Příslušenství”
Kupující & Little BusinessSeptember 27, 2016In “Chicago”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post