Podívejte se na hvězdy Bags, které byly přivedeny na Coachella

, pokud jste něco jako já, ochrana nesmyslů Hippie-Dippy, která byla chápána jako hudební oslava Coachella, vás přinejmenším nezajímá. Co mě však míra zájmu (a možná i několik z vás), jsou hvězdy, které se chovají šíleně, zatímco přinášejí nádherné kabelky, stejně jako Coachella měla víc, než byste možná očekávali. Ano, hvězdy přinášejí směšně nákladné tašky k pocení, tanci a také jsou veškeré hrubé i špinavé v dusivém horkém pouštním klimatu v Coachella. Proč bychom očekávali něco jiného?

Aktivita hvězdy na Festu je samozřejmě omezena hlavně na VIP oblasti a také na špičkové hotely Palm Springs (pokud nejste velmi oddaní celé věci Coachella Flower-Child, jako je Vanessa Hudgens nebo Kate Bosworth), avšak v mé mysli , Stále jsem očekával, že všechny celebrity budou mít své stylisté telefonní hovor v některých poměrně levných, okrajových taškách pro tuto příležitost. Místo toho jsme objevili na displeji Chanel, Celine, Valentino a Roger Vivier. Zkontrolujte naše úplné přehled níže.

Proč byl Kyle Richards z pravých manželek v domácnosti v Beverly Hills v Coachella? Nikdo neví, ale chápu, že v tento konkrétní večer přinesla tašku Chanel Mini Flap. Podívejte se na více Kyleovy sbírky, spolu s jejími obsazeními kamarády, v „Mnoho pytlů pravých manželů v domácnosti v Beverly Hills“.

Francesca Eastwood, dítě Clint a notoricky známý Birkin-Burner, svědčí o typickém vzhledu Coachella-mezních, plovoucí vrchol a poměrně dobře cenově cenově dostupný Alexander Wang Marion Crossbody. Nakupujte za 650 $ přes Shopbop.

Vanessa Hudgens je samozřejmě prakticky maskotem Coachella. Její posetý batoh, který jsme nedokázali identifikovat, je přesně to, co byste očekávali, že dáma její věk přinese na hudební festival. Zkontrolujte zbytek sbírky Vanessy v „Mnoho pytlí Vanessa Hudgens“.

Hvězda reality Audrina Patridgeová byla pevně na špičkovém rozjetém ​​vlaku s jejím tradičním taškem Chanel Traply.

Kate Bosworth, stejně jako Vanessa Hudgens, vybrala nepopisovanou volbu odpovídající festivalu, která nebyla zjevně drahá.

Jak by naznačovala neuvěřitelná sbírka Nicky Hiltona, šla s řadou špičkových možností Coachella. Prvním prvním byl nahý Valentino Rockstud s monogramovaným pouzdrem zasunutým dovnitř. Nakupujte Valentino přes Neiman Marcus.

Kelly Rowland je skvělým příkladem toho, jak přesně může být směšná „móda“ Coachella – je to Python Fanny Pack?

Celebrity potomci jsou přitahováni k Coachelle jako vlaštovky do Capistrano – svědkem Rumer Willis, hrdě, že si všiml její tašky Givenchy Mini Pandora. Vyzvedněte si jeden z vašich vlastních za 1 050 $ přes Bergdorf Goodman.

Ze všech pytlů v Coachella jsem byl nejvíce překvapen, když jsem viděl, jak tento ramenní taška Roger Vivier Prismark, kterou přinesla Julianne Houghová – obvykle vidíte Viviera jen při mnohem více zčervené příležitosti.

Druhým taškem oslav Nickyho Hiltona byl tento Black Celine Nano Druggage Tote.

Nechte to na Diane Krugerové, aby nějakým způsobem vytvořila kulatý leopardská taška s leopardem Dolce & Gabbana. Zkontrolujte více ze své sbírky v „Mnoho pytlů Diane Kruger“ nebo nakupovat Dolce & Gabbana přes Nordstrom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post