CC 137: Sběratel na zefektivnění kopu

V dnešní splátce Confessions Cloutt se setkáváme s reformovanou shopaholic, který připouští, že je „nedokončenou prací“ (nejsme všichni?!). CC 137 pochází z LA a shromažďuje tašky od vysoké školy. Nákup jejího prvního tašky trenéra odstartoval její sbírku a o několik let později dopadl na její sbírku také nákup další tašky s trenérem. S jednou červenou taškou kbelíku si CC 137 uvědomil, jak mnohem zábavnější je koupit to, co máte rádi, spíše než to, co je praktické.

Tento zpovědník také diskutuje o tom, jak se její návyky v průběhu let změnily, a díky tvrdé práci a sebereflexi tvrdě pracovala na řešení některých jejích návykových vzorců. Covid také pomohla tomuto sběrateli, který se nyní zaměřuje na zefektivnění své sbírky s přísnou politikou jednoho v jednom. Přečtěte si celý CC nyní a nezapomeňte odeslat své vlastní.

Sdílejte vlastní přiznání!

Základy

Věk: 53
Genderová identita: Žena
Umístění: Los Angeles, CA
Povolání: Univerzitní profesor angličtiny
Průmysl: Vzdělání
Plat: 86 000
Příjem domácnosti: 210 000 $

Tašky

Jste členem Purseforum? Ano

Kolik tašek vlastníte? 27

Jaké tašky jsou ve vaší sbírce? Trenér, Longchamp, Louis Vuitton, Dior, Aspinal of London, Alexander McQueen, Prada, Ferragamo, Tory Burch, Mulberry

Kolik stojí vaše sbírka? Geezi, to je dobrá otázka. Nejsem si jistý.

Jaká je vaše nejdražší taška? Lady Dior

Jaké jsou nejdůležitější značky nebo kousky ve vaší sbírce? Dior je nyní moje oblíbená značka. Koupil jsem si předem milovanou tašku Lady Dior Art a je to krásné. Mám Vuitton Neverfull World Tour, které má speciální záplaty z míst, která jsem navštívil.

V jakém věku jste dostali první značkový tašku a co to bylo? Když mi bylo 26, dostal jsem svou první značkový tašku. Byl to taška na šňůru. Chtěl jsem tašku trenéra od doby, kdy jsem byl na vysoké škole, a spolužák dostal jednu od její matky.

Existuje konkrétní taška, kterou chcete koupit? Nevím proč, ale chci stříbrnou koženou tašku. Vím, že byli vztek před několika lety, takže se dívám na předem milovaný Chanel nebo Dior.

Nějaká konkrétní taška, která má zvláštní sentimentální hodnotu? Mám dvacet dvaleté tašky na červený trenér. Je to docela bouchnuté a opravdu těžké, ale odmítám se toho zbavit. Byla to první taška, kterou jsem si koupil, a to nebyla taška „Go With Every“. Jen jsem miloval bohatou červenou barvu. Od té doby kupuji tašky, které nemiluji něco „tradičního“

Máte pocit, že vaše tašky mění vnímání lidí na vás, nebo jak jste zacházeli? Ano. Když jsem byl na střední škole, nesl do třídy chlopní Chanel a jeden člověk si to všiml a nahlas se vyjádřil. Osoba nebyla hrubá nebo nic. Pokud by něco bylo bezplatné, ale já jsem byl sebevědomý. To přimělo třídu uvědomit si, že se mi nelíbí. Byl jsem starší než všechny a to mě přimělo vyniknout více

Změnily se vaše návyky přenášení tašek od Covidu? Nyní pracuji z domova, takže jsem svou sbírku zmenšil

Nakupování

Jak obvykle kupujete nové tašky? Hodně jsem si kupoval tašky, stejně jako hodně. S mými nákupy jsem však více všímavý.

Změnila pandemie Coronavirus vaše nákupní návyky nebo celkový přístup k luxusu? Nakupuji více online nebo prostřednictvím prodejních spolupracovníků prostřednictvím e -mailu.

Které obchody často navštěvujete? Dior, Louis Vuitton a Neiman Marcus

Kupujete někdy tašky z druhé ruky? Kde kupujete použité? Ano. Mám rád módní phile a Yoogiho skříň.

Prodáváte staré tašky, abyste zaplatili za nové nákupy? V minulosti jsem to neudělal, ale s Covidem jsem měl změnu zvyku. Teď mám přísnou politiku v jednom a chci udržet svou sbírku asi 30 tašek. Měl jsem sbírku tak velkou jako 100+ a uvědomil jsem si, že to bylo směšné. Prodal jsem tašky na módní phile a therealreal. Dávám přednost módním phile pro luxus.

Cítíte někdy společenský tlak na nákup více tašek? Ne. Tlak pochází ode mě a já sám. Miluji tašky.

Zvažujete investice na nákupy tašek? Oh gawd ne !! Je to investice do mého štěstí a to je vše.

Kdo ovlivňuje vaše nákupní rozhodnutí? Sleduji YouTubers nebo vlivy, ale obvykle vidím tašku na sociálních médiích nebo v časopisech a poté pomocí komunity YouTube uvidíte specifika o tašce.

Jsou vztahy s obchodními spolupracovníky nápomocné pro vaše nakupování? Spíš ne. Právě jsem začal rozvíjet vztahy SA kvůli uzamčení. V Bergdorf Goodman jsem našel úžasnou SA z Purseforum BTW a měl jsem skvělý zážitek. Uvědomil jsem si, že snadnost, s jakou můžete získat tašky a zvláštní dotek, který může SA poskytnout.

Proč si užíváte nakupování, mimo jen získávání něčeho nového? Pre-Covid I loved to touch things and talking to sales staff. Byla to pro mě společenská aktivita, kromě toho, že jsem získal něco nového. Now, shopping isn’t as enjoyable. Kupuji tašky, které vyhovují mým potřebám. I am a total shopaholic, but I am working on changing that.

Have you ever felt like you received inferior service at a store or boutique due to your appearance, ethnicity or gender? I was at the Chanel boutique in Beverly Hills. I was totally blown off, on more than one occasion. I went in and tried to get a SA’s attention and they looked beyond me to other customers. another time, my sister and I went into the same boutique and it wasn’t even crowded and no one even acknowledged our presence. The funny thing is that we went to Hermès and they were so lovely and helpful. Those experiences really put me off Chanel. I love Chanel shoes, but I get them at Nordstrom or some other store. and when I got a bag it was from the second hand market.

Peníze

Who pays for your bags? Mě.

Do you set aside a budget for your bag purchases? Ne.

The Taboo Topics

Have you ever purchased a counterfeit because you couldn’t afford a designer item? Yes, I wanted an LV sooooo bad and I got a quality Alma. It looked and smelled like the real thing but eventually I knew it was fake even if no one else did and I stopped wearing it. I let my kids have it to knock around with.

Do you ever hide purchases from your significant other? I used to do this when I was younger. I just felt guilty for spending money on myself. I have since changed that perspective. I talk to my spouse about what I want to buy. and I told him my one in one out policy.

What’s the craziest thing you’ve done to afford a bag? sold a bunch of mid range bags to get a Dior.

Do you think your shopping is ever a problem? have you ever felt like you were struggling with a shopping addiction? My word, yes! I had a serious problem with shopping, but not just for handbags but for everything. You name it, I bought it…books, makeup (I don’t even wear it much), shoes, clothes, etc. I learned through therapy and self-reflection that I was trying to fill a void. once I recognized this, I started to change. As I said before, I’m a work in progress, and I’ve made some good progress.

The rest Of It

Any other expensive hobbies or passions? handbags are my weakness. everything else is done within reason.

Anything else you would like to include? Don’t listen to people telling you that luxury handbags are investments, as in a monetary return. They can be investments in your wardrobe because the will last a lot longer and probably can be used for (with careful shopping), multiple purposes, but they are generally not money earners. buy what you love, not what you think you should get. I watched a lot of YouTube during the beginning of the pandemic and I kept hearing about investment purchases, until I started to have that little thought creep into my brain when I was thinking about buying something. The reality is unless it is a rare Hermès B or K. You will not make money.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post