The Craze pokračuje: Představujeme ideál iPhone Fendi Karlito iPhone

, nyní Fendi je na vrcholu světa, když se týká jeho tašek a doplňků. Zatímco někteří si myslí, že se Karl Lagerfeld příliš líbí, faktem zůstává, že když Karl představil chybu Fendi Karlito Bag Bug, všichni chtěli jednu.

Mám vlastní Fendi Karlito, které se na Purseblogu objevilo několik vystoupení a obvykle se objevila na našem účtu Instagramu. Toto kouzlo nebylo vůbec nutné a dodnes vím, že to byl jen „zábavný“ příslušenství. Ještě jsem to musím dát na žádnou z mých tašek.

Ale i s nedostatkem použitelnosti pro Karlita, šílenství nezemře; Ve skutečnosti to jen zvyšuje. Tento měsíc budou vydány nové položky s velmi milovanou Karlito, včetně mikiny s Karlito na přední straně a pár bot, ale položkou, na kterou se spousta jejich očí postaví, je případ iPhone Fendi Karlito.

Tento měsíc bude Fendi debutovat pouzdrem Fendi Karlito iPhone, které se vyrábí se stejnou stříbrnou liškou a kozou kožešinou zobrazenou na původním kouzlu, pro iPhone 6. Říká se, že se podaří pouze 600 pro Fendi Pre-Fall 2015 a Cena bude 600 $. Pokud je láska k tomuto případu něco jako Karlito Charm, pravděpodobně bude čekací seznam. Pokud chcete na seznamu získat jméno, zavolejte na místní butik; Mezitím nakupujte Fendi pomocí Net-a-Porter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post