Alexander Wang Rocco Duffle in PVC

Všichni mají na paměti můj Alexander Wang Rocco jako příběh Letdown. Můj návrat této tašky mě stále trochu pronásleduje, protože jsem zřídka * zřídka * návratové tašky, stejně jako to drželo tak zvláštní místo v mém srdci, ale nedosáhla, když došlo k mým očekáváním. Ani metoda, kterou nebudu ignorovat tento taška, ani přestat projevovat podporu stylu a konceptu, který miluji.

To, co se mi nelíbí, je tato verze tašky. Nechápu, proč se návrháři pokoušejí přidat špičkové PVC. Je to jako přidat pěknou sadu ráfků 10 000 $ do sotva praktického šlehaného auta.

Alexander Wang, proč jsi to udělal s taškou, kterou jsme všichni zbožňovali? To, o čem mám na mysli, je Alexander Wang Rocco Duffle v PVC, trochu odstranit tělesný pytel PVC s koženými akcenty a nasedlým dnem. Dovolte mi poskytnout úvěrovou historii, kde je splatná úvěrová historie: Toto je jeden z nejméně děsivých tašek PVC designérů, které jsem viděl. Alespoň kožené akcenty rozbijí PVC a alespoň to není super velká taška.

Ale opravdu, PVC tašky na tradičním stylu, který již vytvořil jméno pro sebe, jsou zcela zbytečné. Stejně jako zatímco náklady klesly o 300 $, placení více než 500 $ za plastový sáček je absurdní. Programu existuje celá diskuse o tom, kdo chce, aby se jejich kabelka ukázala do vnějšího světa. Tato diskuse by mohla pokračovat i dál. Pokud se vám to líbí, jděte na to přes Alexander Wang za 525 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post