Louis Vuitton Diane Bag se vrátí populární “90s Silhouette

v době, kdy archivní revivaly jsou desetník tucet, není vůbec překvapující, že to, co je staré, stále se stává novým. To se stalo tématem na každém hlavním designovém domě od Gucci do Fendi a Nicolas Ghesquière na Louis Vuitton. Na patách jeho nejnovější vinobraní-inspiroval oživení, smyčkový taška, která je óda k přerušené croissantské sáčku, Ghesquière a Co představuje nový Diane pytel na jaře 2022.

Výbuch z minulosti

Diane taška v zásobníku značky Monogram Canvas oživuje klasickou tašku Louis Vuitton od 90. let, přičemž prvky z bývalé ikony a kombinování je moderním, současným povrchem. Podrobnosti, jako je pytel kožené rohy, uzavření sedla podobného spony (i když je hotová s magnetickým tlačítkem), a elegantní ramenní taška silueta vydávala vinobraní odvolání a jsou óda na ’90. let. Mezitím je taška osvěžena moderním aktualizacím, jako je široký jacquardový popruh, který se obrátí a může být nošen buď s odvážným písmenem Louis Vuitton, který ukazuje nebo kultovní Monogram Monogram Flower Motif (barevné možnosti jsou černé nebo růžové).

Vnitřek sáčku je prostorné a s celkovými rozměry 3,5 “H x 5,9” W x 9.4 “D je zde dostatek místnosti uvnitř, takže Diane je úžasná každodenní taška. Navrženo s moderní funkčnost v mysli, inteligentní kapsy se přidávají do uvnitř a vně z pytle. Kapsa na zip také sedí na zadním interiéru sáčku, který je ideální pro zajištění cenností.

Monogram plátno je zakončeno přirozeným lemem, což je tmavší barvou, jak bylo ošetřeno. Nezobrazuje opotřebení nebo vodu stejně jako Vachetta. Kromě logo-žakárového popruhu je taška také s štíhlým koženým ramenním popruhem. Obě popruhy jsou odnímatelné a mohou být nošeny samostatně nebo současně. V současné době společnost Diane maloobchodní za $ 2 370, ale je vyprodáno online. Zkontrolujte místní butik pro dostupnost.

Objevte tašku Louis Vuitton Diane

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post