Podívejte se na toto video Lanvin pro Friday Laughs

Zobrazit video hned!

Pátek, jsi tady !! To znamená, že pěstiná čerpadla, čas oslavy nebo v mé situaci nakupování, filmy, stejně jako dlouhé procházky. Ať tak či onak, TGIF všem čtenářům Purseblogů. Chtěl jsem tento týden skončit světelnou poznámkou, s inteligentním, ale vtipným videem reklamních kampaní Lanvin Fall-Winter 2012.

V pozadí máme pitbullovou hudbu a také krásné vzory zdobené v Lanvinu, který se pokouší tančit. Věřím, že toto video mi připomíná, proč je mnoho těl návrhů mnohem lepší pro procházky z dráhy a také pro stále obrázky versus nepříjemné taneční pohyby. Máme pomlčku nekoordinovaných pohybů spárovaných s chatrnými hlavovými rohlíky a také s velkým množstvím výkyvu paží. All-in-all, toto video určitě rozjasní váš den a také vás přiměje dostat se ze svého sedadla i tanec. Protože nakonec nebudete vypadat mnohem podivnější než ženy i pánové v tomto videu.

A nenechte si ujít Alber Elbaz tančit svou metodu se dvěma vzory mužů, aby se video ukončilo. Nyní jděte mít úžasný víkend, tancujte jako nikdo nedívá, stejně jako my se vrátíme v pondělí!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post