Kdo to nosil lépe: Kim Kardashian nebo Victoria Beckham?

Začátkem tohoto týdne způsobila Kim Kardashian trochu rozruch, když debutovala zbrusu novou (alespoň do své sbírky), super vzácné, neuvěřitelně drahé Hermes Himalájský krokodýl Birkin, který by mohl být dost krásný na to, aby otřel George Condo namaloval HAC z některých (ne všech) myslí Hermes Lovers. Jednoduché vyhledávání Google „Hermes Himalayan Croc Birkin“ vám ukáže, která celebrita milující tašky dostala ruce na tašku, i když-nikdo jiný než Victoria Beckham, původní celebrity Hermes Fanatic.

Beckham byl první hvězdou, která přivedla tuto exkluzivní tašku do pozornosti lidí mimo spotřebitelské kruhy Hermes, a zdá se, že Kim by bylo moudré vyzkoušet emulaci Beckhamova postupného, ​​letého přechodu z bulvárního krmiva na miláčku módního průmyslu. Victoria Beckham, která kdysi nosila kožené kapitoly na veřejnosti, se nyní zdá jako vzdálená vzpomínka, ale byla pro designéry něčím vtipem, kteří se obávali, že by Beckham znehodnocuje image značky, kdyby byla spatřena na oblečení. Victoria však jasně chtěla, aby byla přijata průmyslem, který byl pro ni nepřátelský, a ona to udělala vyčištěním jejího šatníku, zdokonalováním jejího osobního stylu a prokázání závazku k módě správně s její stejnou linií.

Jak bylo zmíněno na Fashionista a jinde, Kim Kardashian v současné době prochází podobnou silnicí, ale její cíl je stále trochu nejasný. Pokud dokáže dostat svou reality show ze vzduchu a pokračovat v čištění jejího šatníku (její kabátová hra byla v poslední době bezchybná a nikdo mi to neřekne jinak), pak by mohla mít šanci na boji. V rozpětí jen pár let již provedla obrovské zlepšení stylu, a pokud mi nevěříte, máme místo, kde si můžete prohlédnout některé z jejích starších oděvů. Stejně jako Victoria je Kim také bohatá daleko za kořist jejího každodenního koncertu, který se hodí, když se snaží celý svůj život vymalovat.

Právě teď však posuzujeme to, co vidíme níže. Kdo odvedl lepší práci, aby z jejího himálajského Croc Birkin vypadal jako všechny tisíce dolarů, které mají hodnotu? Jsem na straně Kim K, i když jen proto, že si tak jasně vybrala oblečení, aby zvýraznila svou novou tašku, a kdo z nás to neudělal alespoň jednou? (Nebo pokaždé, když dostaneme novou tašku?)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post