Lauren Merkin Paige Croc-Embossed Duffel Bag

Kdykoli cestuji, objevuji, že se dívám na peněženky a cestovní tašky po celém letovém terminálu i v letadle. Stejně jako pokaždé, když se ukážu ve svém konečném cíli, věřím, že zpět, a také otázku, proč tam není mnohem lepší cestování/přenášení tašek. Z velké části se zdá, že cokoli základního i nudného. Musím říct, že jsem také viník. Moje kabelka je vždy úžasná, ale moje cestovní tašky, no, ne tolik. Když jsem cestoval přes víkend, mohl jsem opravdu využít tašku, jako je tato lauren Merkin Paige Paige Paige Croc-Embossed Duffel.

Když jsem dnes narazil na tuto tašku, okamžitě se mi líbilo to, co jsem viděl. Kožená kožená kožená z velblouda, která je na této velikosti (9 1/2 ″ H x 15 ″ W x 6 ″ D), vypadá fantasticky. Obrázek natočil tento taška kolem, když cestujete místo něčeho nudného. Zlatý hardware pěkně doplňuje koženou kůži velblouda. Nicméně více než cokoli jiného, ​​s taškou, kterou můžete využít jako taška na duffel, musí být držadla robustní, stejně jako tyto. Horní držadla jsou vyztuženy čtvercovými kroužky a mají kapku 7 1/2 ″. Pár bočních kapes poskytuje fantastickou volbu pro držení lístku nebo něco jiného, ​​co požadujete po ruce. Líbí se mi, že Lauren Merkin neustále diverzifikuje její kabelky, krásné! Kupte si s Bergdorf Goodman za 525 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

DangleDangle

Poté, co strávil tolik času přípravou na horké rande s vlasy, make-up, outfit a samozřejmě tašku- když se konečně dostanete k datu, poslední věc, o kterou se chcete starat Taška