Poznáte falešný Louis Vuitton tašce? AUTHENTIC VS. Srovnání replika Louis Vuitton Neverfull

Jeden sáček je GM (ten na levé straně s bílým pozadím), zatímco druhý je MM, takže mějte tento rozdíl v úvahu při čtení tohoto návodu!

Louis Vuitton je a vždy bude jedním z nejžádanějších návrhář značky tam venku! Neverfull bag konkrétně je jedním z jejich mnoha populárních pytle – celebritami a módy ze všech oblastí života prokázaly svou lásku k vaku. Já osobně rád Neverfull protože to je jeden z nejvíce funkčních pytle v mém šatníku – to je velký a hodí všechno! zvláště pokud si vyberete tašku v jeho největší velikosti – GM! Tato recenze kabelka bude porovnávat autentický Louis Vuitton Neverfull Mimosa tašku replik verzí stejného pytle. Takže můžete říct, z netopýra, který je falešný? Ať už je vaše odpověď ano nebo ne svitek dole a zjistěte, zda máte pravdu!

1) se podívat na kvalitu plátěného sáčku

To je těžká rozdíl místě mezi těmito 2 sáčky uvažují, že kvalita plátno je na místě pro repliku, ale špatný knockoff bude mít plastovou-y pocit plátna materiálu. Plátno se odkazuje na monogramem hnědého materiálu použitého pro tělo vaku.

2) pohled na šití vaku po stranách a pod sáčku

Opět replika kabelky představoval v tomto příspěvku je na velmi vysoké úrovni, takže je těžké si všimnout, hlavní nedostatek, ale ujistěte se, že strana šití zarovná Bag je. Tvary na monogramem plátně musí také vyrovnat po stranách batohu. Všimnete-li si špatnou nebo flekatá šití nebo prošívání, která je velmi volná rychle pak budete hodně pravděpodobné, že mají špatný padělek na ruce. Při pohledu pod vaku je velmi důležité, jak mnoho replik prodejců líní, když se to týká až na dno sáčku a řezat zatáčky na místě, si myslí, že mnoho lidí nemusí věnovat pozornost, aby se ujistil, nahlédnout pod!

3) podívat dovnitř sáčku vidět kvalitu sliznice

Jak již bylo uvedeno před replik prodejců typicky řezat zatáčky na plochách vnímají jako méně zásadní na pytel, jako je interiér, takže ujistěte se, že je třeba hledat uvnitř vašich potenciálních nákupu před utrácet žádné peníze! Interiér Louis Vuitton Neverfull je bavlněná podšívka, která je robustní. Ujistěte se, že dávat pozor na ostění tisku a kapsy, kde je vytištěna logo Louis Vuitton. Kdyby se něco vypadá off nebo logo vypadá legrační můžete mít falešný na ruce. Vnitřek autentické pytle v tomto případě má trochu pohledem čistší kolem švů na dně však jiné než dva interiéry vypadají v podstatě totožné.

4) vzhled uvnitř sáčku vidět ražení

Jeden konečný, že můžete se podívat na ve koupit, aby zjistili, zda je vaše taška je falešné nebo skutečné, je podívat se na výlisek na vnitřním štítku vaku (což je v kapse na vnitřní straně). Nejen, že je třeba zkontrolovat švy kolem štítku, ale musíte se také podívat na způsob, jakým jsou slova razítkem. Pokud vidíte T je připojení v „Vuitton“, nebo když vidíte špatnou kvalitu ražení to může znamenat, že máte falešné. Replika kabelky výše vizualizovat je velmi kvalitní (nebo to může být považováno za superfake), takže opět je těžké rozpoznat tyto problémy na té určité sáčku.

Tak jak jsi to udělal? Věděli jste snadno zjistit, který pytel byl falešný? No, pokud jste to ještě neudělali teď to byl jeden z boku ideální straně obrazovky (Sáček s tmavší fotky / non-bílém pozadí). Tato taška je skutečně velmi dobrá replika (a superfake nebo kvalita counter replika), takže nemusí nutně platit myšlenky uvedené v této tyči, ale hodně replik tašek tam nejsou superfakes, takže budete moci snadno rozpoznat tyto nedostatky , Doufám, že tato příručka je cenný buď replik kupující snaží získat kopii Louis Vuitton Neverfull kabelce (takže vědí, jak nakupovat kvalitní top pytel), jakož i každého jednotlivce, která chce získat autentické a chtějí, aby se ujistil, že nedostanou podvedeni do platit autentický cena identifikovat za knockoff Louis Vuitton! pocit doplňkem komentář níže a dejte mi vědět, jestli bys jít pravá, nebo falešná tohoto Louis Vuitton Neverfull tašce!

Jak přínosný byl tento příspěvek? Vynikající

Hodnotit tento příspěvek (14 hlasů)

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Můžete si také vychutnat:

Hermes Kelly Black 30cm replika Review

Bag Aktualizace: Louis Vuitton Neverfull MM Neo …

Celine replika Tašky: dobrý, špatný, …

Louis Vuitton rychlé Bandoulière 35 replika Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post