Od Louise Vuittona po Hermes, špičkové podnikání ho v tomto roce

ekonomické problémy shrát? Stropy finančních závazků? Politické napětí? Co jsou to věci? High-end trh o nich jistě nikdy neslyšel, pokud dvouciferné prodeje zvětšují LVMH, Hermes i Burberry, abychom jmenovali alespoň některé, jsou jakýmkoli typem indikací. Bohatí se jen přirozeně věnují, stejně jako když to dělají, kupují oblečení. Skvělé oblečení. stejně jako kabelky. Louis Vuitton dokonce hlásí čekací seznamy, věc, o které se zdálo, že většina vědců věří, že po hospodářské nehodě roku 2008 nikdy nebude vidět znovu.

A přesto jsem si na začátku roku dal své jméno na čekání, abych čekal na zjevné privilegium zakoupit si tašku, která náklady na téměř 2 000 $. Poté, co jsem byl na vysoké škole během rokokových dnů v polovině dvacátých let, je šance na frontu stejně jako kupovat tašku IT, jako je původní Chloe Paddingtons i Fendi Spy Bags, prošly mě, zatímco jsem zíral v závislosti na lidech, kteří kupovali jejich metoda do „UngetTable GET“. Jsme tam znovu zamířeni?

Možná je tento sentiment nepředvídaný od někoho, jehož živobytí je založeno na chtíčem příslušenství sezóny, ale určitě doufám, že tento typ kabelky znovu neuvidíme. High-end trh, kde se spotřebitelé házejí z peněžních útesů při hledání tašky této chvíle, není pro nikoho zábavná; Ztěžuje to prominentní tašky pro lidi, kteří se jim opravdu líbí, a také pro spotřebitele, kteří se právě chytí do zápalu tzv. Nebytelného, ​​končící skříní plnou věcí, které prostě nemohli online online Bez toho však nikdy nemiloval. Znamená to nespokojenost všude kolem, stejně jako se mi líbí, aby lidé byli šťastní.

A protože na webu neexistuje žádná skupina lidí, kteří jsou mnohem lépe informováni o složitosti podnikání příslušenství než naši čtenáři, rád bych se vás zeptal: začíná se to cítit jako 2005 znovu tam venku? Všimli jste si, že tašky, které chcete, byly obtížnější najít? Kdy jste naposledy položili své jméno na čekací seznamu na kabelku? Dělá vás slyšení tohoto typu řeči tak neklidných, protože mě to dělá?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post