Gwyneth Paltrow je nová dohoda s Coach v Evropě a také s Asii

pomocí Vogue Tchaj -wan

Byly doby, kdy velké hvězdy, které se do značné míry vyhnuly domácímu marketingu v nákupu, aby zachovali své vynikající obrázky pro fanoušky, provedli reklamní kampaně v zámoří za obrovské babky a Američané nebyli moudřejší. Ten čas byl před internetem, stejně jako extrémně jasně prošel. Prostřednictvím Tchaj -wanu Vogue se nyní nahlédneme do prvních reklam Gwyneth Paltrow jako celosvětového velvyslance značky pro trenéra.

A ačkoli tyto reklamy byly jasně zastřeleny v New Yorku a také fungovaly značku, která dělá ohromující většinu svých obchodních států, tyto výstřely nebudou zdobit reklamní stránky amerických časopisů v dohledné době, což dává smysl z značky perspektivní. Američtí spotřebitelé již mají vizi trenéra a vizi Gwyneth Paltrowové, stejně jako tyto dvě vize se nutně protínají. Stejně jako to je v pořádku, protože Coach již hrabá v bušlích peněz na jeho současné, pečlivě vytvořené americké brandingu.

Ale pro zámořské publikum, které je méně obeznámeno s prostředím, které má trenér v americké módní krajině, čerstvě tváří, blondýna, modrooký herečku proti rozmazané, rychle se rozvíjející pozadí na Manhattanu pravděpodobně ukazuje přesně kombinaci urbanity a také Americká, že by trenér chtěl, aby jeho zahraniční klienti viděli, když se dívají na jednu z kabelek značky. Rozhodně vypadá spokojeně se svým patentovým koženým satchel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post