Co je v mé tašce: 3 šarmské výrobky, které neopouštějí domov bez

pro mnoho z nás, Covid změnil, jak žijeme svůj každodenní život. Osobně je můj život stejný v mnoha ohledech, ale také velmi odlišný. Jednou z věcí, která se nejvíce změnila, byla moje kouzla. Milovník minimálního make -upu vzhledů, já, stejně jako četné další, jsem zjistil, že jsem ještě více svlékl svou již tak holý make -up rutinu. A jak se svět začal otevírat, zjistil jsem, že řada změn, které jsem provedl, zůstávají trvalé. Jedna věc, která se nezměnila, jsou však tři must-haves, které jsou konstantní v mé rotaci (a v mé kabelce).

Jedna věc o životě v New Yorku je, že spontánní plány se dějí velmi často. Nemohu vám říct, jak mnohokrát jsem opustil dům v příležitostném oblečení na sobotní ranní pochůzky, jen abych se setkal s přítelem na datum kávy, který se změní v galerii umělecké galerie jejich přítele, která končí skupinovou večeří a velké množství přírodního vína. Jak již bylo řečeno, vždy se ujišťuji, že mám v tašce trubici řasenky, lesk na rty a malý parfém, pokud se musím osvěžit na cestách. Nedávno jsem vyměnil značky svých go-to a níže jsou 3 produkty, které teď miluji.

Radikální objemový efekt Syntetické cils řasenky

Jsem Dior Diorshow proslulá dívka řasenky skrz a skrz, ale zjišťuji, že to velmi nepřekračuje suchou řasenku. Tato trubice YSL však přidává další objem a osvěžuje řasenku, kterou jste již měli na sobě, a já to rád mám s sebou na cestách.

Yves Saint Laurent Radical Volume Effect Mascara
přes Nordstrom

29 $

Tom Ford Private Blend Oud Wood Eau de Parfum

Tato vůně je opravdu měnič her. Nedávno jsem objevil tento zemitý parfém a je to ideální vůně podzimu. Je to dřevité a kouřové, s náznaky koření a smyslným jantarovým podtónem. Je to pohodlně a silně, ale není to mocné. Tato malá je ideální velikost, kterou si můžete udržet v tašce, a líbí se mi, že to není rollerball (což v některých případech ztěžuje sledování toho, kolik se aplikujete).

Tom Ford Private Blend Oud Wood Eau de Parfum
přes Nordstrom

65 $

Dior Addict Lip Maximizer Plumping Rit Lesk

Prakticky je samozřejmé, ale mít lesk na rty ve vaší kabelce je nutností, zejména pokud jste jako já a vaše make -up je na minimální straně. Nedávno jsem vyzkoušel Diorův lesk na rty a musím říci, že rozumím humbuku. Nabízí dobrý lesk, aniž by se pociťoval příliš lepkavý a dělá vaše rty, stejně jako chirurgický produkt. Vybírám si barvu béžové slunce/záře, což je přirozená, tlumená pinky-nude.

Dior Addict Lip Maximizer Plumping Rit Lesk
přes Nordstrom

35 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post