11 potřebných sáčků loga roku 2018

logo tašky vytáhnou na obou stranách velké množství silných názorů, což je opravdu to, co z nich dělá vynikající trend: nemůžete si pomoci všimnout si neočekávaného přílivu z nich, jako Stejně jako když se to stane, prakticky má každý silnou emocionální reakci. To, že několik z těchto reakcí je nepříznivé, je vedle bodu, stejně jako pro bojovné mezi námi (já), opravdu to přináší logo tašku ještě mnohem zábavnější.

Logo vzhled byl už nějakou dobu oživen, stejně jako jsme dosáhli bodu, kdy i značky, které nemají historii monogramovaných tašek, zkouší ruce na vzorec s rozmanitou úrovní úspěchu. Níže se podíváme na téměř prominentní sáčky na logo a přesně na to, jak se nyní na trhu nejlépe podobají.

BALENCIAGA BAK BET BELEN
895 $ prostřednictvím Net-a-Porter
Kombinace obrovského loga a jednoho z dalších nejvýznamnějších nejvýznamnějších trendů – Fanny Pack – se tento kus platonické kabelky vhodný z letního roku 2018, ať se vám líbí nebo ne.

Céline Made in Tote
1 500 $ prostřednictvím Céline
Phoebe Philo nikdy nebyla pro logo tašky, ale ve své závěrečné sbírce ve značce vydala Céline jeden: snadný přenos s foukanou značkou Made in Italy Rakální rametek, kterou nese všechny její tašky.

Dior Saddle Bag
Vzorec loga je návratem z poloviny roku 2000 a taška Dior Saddle v Dior’s Signature Print je nejjasnějším obrázkem této nostalgie.

Fendi utečené malé tote
2 590 $ prostřednictvím Neiman Marcus
Protože se Fendi na několik let odstěhoval od svého tisku loga, jeho nový důraz na to se také cítí nostalgicky, v této situaci je však rozhodně 2018.

VERT BOLYARD CAP VERT BAG
2 070 $ prostřednictvím Goyard Boutiques
Goyardovy tašky se již dlouho využívají a potěší mnoho lidí, kteří objevují mnoho logů i tváře pro svůj vkus, což znamená, že jejich popularita se v průběhu let skutečně vylepšila, že mnoho logů na tržby poklesly. Nyní, když jsou tato další loga zpět, Goyardova je stále, nějak, mnohem výraznější než kdy jindy. Působivé, co?

Gucci Guccy Small Take On Bag
1 790 $ prostřednictvím Gucci
Gucci pomáhal spěchat návrat loga vzhledu a také značka, která získala nejinovativnější při využívání svého názvu i logo zábavnými, různými způsoby.

Loewe Vertical Fringe Tote
1 890 $ prostřednictvím Nordstromu
Mohou značky bez známých log stále peníze na šílenství loga? Toto je rok, který objevíme.

Louis Vuitton Pochette Metis
1 830 $ prostřednictvím Louis Vuitton
Spolu s Gucci, nedávno dynamický Louis Vuitton pod novým návrhářem také urychlil návrat log, stejně jako nyní Pochtette Metis, jeden z mnoha výrazných tašek značky, je v podstatě nemožné koupit, aniž by si mohl koupit dobré přátele s vaším regionálním prodejem spolupracovník.

MCM X Small Stark Side Stud Batoh
670 $ prostřednictvím Nordstromu
MCM nedostane tolik kreditního ratingu při návratu log, jak si to pravděpodobně zaslouží – jeho návrat tisk předcházel Gucci a také Louis Vuitton Resurgences, a také to vidět v bledé růžové poprvé za dlouhou dobu.

Prada City Calf Bowler Bag
2 390 $ prostřednictvím Nordstromu
Známé logo Prady jsou trochu i jemné, aby skutečně převzaly náladu současných trendů loga, takže značka zkouší něco nového a daleko odvážnějšího.

Valentino Rockstud hroty se věnují tašce
2 895 $ prostřednictvím Net-a-Porter
Stejně jako Prada, i Valentino čelí tomuto problému, nemá dlouhodobý tisk loga, pro které mohou být lidé nostalgičtí, a také se snaží tento problém navigovat tím, že vytvoří něco důkladně moderního.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post