Budou současní maloobchodníci s luxusními síly klimatické síly digitální?

V prvních dnech internetu sdílely značky luxusní kabelky velmi málo informací o jejich sbírkách online. Důležité detaily kabelky, jako jsou názvy tašek, rozměry a dokonce i ceny, chyběly na webových stránkách luxusní značky a online obchody ani nebyly myšlenkou. A zatímco těsná, blízká taktika vesty na chvíli fungovala a nutila spotřebitele, aby buď hledali jinde pro informace (ahoj TPF), nebo se vydali přímo do butiku pro Shiop, většina luxusních značek se nakonec vzdala a připojila se ke světu E E a připojila se ke světu E a připojila se ke světu -komerce. Přesto některé značky váhaly následovat ve stopách jejich mnoha konkurentů, ale současný stav je může nutit změnit své melodie.

Móda jako celek byla do značné míry ovlivněna pandemií Covid-19. Přehlídky dráhy byly odloženy, velkoobchodní objednávky zrušeny, tržby se propadly a maloobchodní prodejny se samozřejmě zavřely, protože život je v klidu. Navzdory tomu někteří spotřebitelé stále nakupují a tato bezprecedentní událost přinutila maloobchodníky všeho druhu přehodnotit, jak komunikují a trhují vůči spotřebitelům.

Značky čelí jedinečné výzvě pokusit se uznat tragédie, kterým náš svět čelí, a přitom se stále pokouší řídit prodej v době, kdy je potřebují nejvíce. S maloobchodními obchody uzavřenými po celé zemi a světem jako celkem se značky spoléhají na své kanály elektronického obchodování jako na způsob, jak zůstat nad vodou.

Maloobchodníci na všech úrovních – včetně nutery – sedí na mnoha produktech as obchody s cihlami a maltami uzavřenými v dohledné budoucnosti, co to znamená pro značky, které nenabízejí online prodej? Zatímco web společnosti Chanel je v současné době informativní než kdykoli předtím, spotřebitelé si stále nemohou koupit tašku online. A ani nepřemýšlejte o pokusu o nalezení ceny za položku na online domově Goyard, jehož web je zastaralý a neinformativní. Ačkoli Hermès nabízí na svých webových stránkách vybrané položky, jeho nejvíce vyhledávanější tašky jako Birkin, Kelly a Constance nejsou nikde nalezeny.

Zatímco obchody se nakonec znovu otevřou (velká otázka zůstane, kdy) není možné říci, jak dlouho bude trvat, než se zákazníci pohodlně navštěvují. Tato krize přinutila mnoho změn na lidstvo ve velmi krátkém čase a stejně jako se učitelé naučili učit z pohodlí svého gauče, tyto kdysi digitálně neopodstatněné značky by měly být ochotné a schopné se přizpůsobit.

Webové stránky společnosti Chanel lze snadno přeměnit na plně funkční kanál elektronického obchodování, ale Goyard a Hermès fungují trochu jinak, protože se pyšní na klientovou asociaci. Obě značky by mohly pracovat na nabídnutí nějakého druhu zážitků z digitálního nakupování, alespoň mezitím. Tolik nejistoty spočívá v budoucnosti módy a maloobchodní zkušenosti jako celek a značky, které postrádají silnou online přítomnost, by byly drsné, aby se jejich strategie nevztahovaly na současné klima maloobchodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post